hale_przemysłowe

Hale przemysłowe

Dzięki mocnym materiałom, z których wykonane są hale przemysłowe, możesz je wykorzystać do realizacji różnych celów zarówno produkcyjnych jak i przemysłowych. Stelaż został stworzony z grubych rur, mocnych łączeń i śrub, które zostały ocynkowane ogniowo, by wzmocnić i wydłużyć ich eksploatację. Materiał na poszycie jest najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantujemy nie tylko wodoodporność, ale także zabezpieczenie przed innymi rodzajami opadów, takimi jak grad i śnieg.

Sezonowe i całoroczne

Wszystkie nasze hale przemysłowe są całoroczne, co oznacza, że nie trzeba ich składać na zimę. Jeśli natomiast planujecie zmienić siedzibę firmy lub zwyczajnie zależy Wam na sezonowym rozkładaniu hali, oczywiście jest to możliwe dzięki szybkiemu i łatwemu montażowi. Zarówno montaż jak i demontaż naszych hal przemysłowych jest mocno intuicyjny, a w razie problemów, do każdej przesyłki załączamy instrukcję.

System AIR CONTROL

Różnica temperatur w hali przemysłowej oraz na zewnątrz bardzo często powoduje skraplanie się wody w środku hali, a tym samym utrudnia pracę wykonywane w środku. Hale przemysłowe, które posiadamy w sprzedaży, są wyposażone w system AIR CONTROL, który zapobiega właśnie skraplaniu się wody.

Łatwe i wygodne otwarcie

Nasze hale przemysłowe otwierają się w łatwy i przede wszystkim wygodny sposób. Mają one wjazd typu kurtyna. Dzięki niemu, plandeka rozsuwa się na dwie przeciwne strony. Jest to coś, co wyróżnia nasze produkty od konkurencji, gdzie brama najczęściej jest rolowana ręcznie do góry. Do otworzenia lub zamknięcia naszej hali wystarczy zaledwie jedna osoba, w przeciwieństwie do hali z bramą, której obsługa wymaga współpracy co najmniej dwóch osób. Dodatkowym atutem jest również wyższy wjazd, który umożliwia przetransportowanie większych konstrukcji do środka.

Stabilne niezależnie od podłoża

Na samym dole hali przemysłowej mamy ocynkowane ogniowo stopy kotwiące, dzięki którym solidnie przymocujemy halę do podłoża, niezależnie od tego czy jest ono trawiaste, betonowe, czy drewniane. Stopy kotwiące i cały stelaż są wykonane z najwyższej jakości stali, dzięki czemu gwarantujemy wieloletnią eksploatację hali.

Dowolne rozmiary i kolory

Oferujemy hale przemysłowe o różnych rozmiarach i kolorach.

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość namiotu to: od 4 do nawet 52m.

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!