namioty_garażowe

Namioty garażowe

Każdy, kto ma własne auto doskonale rozumie, jak przydatnym okazuje się być garaż. Zamiast budować lub wynajmować od kogoś garaż, wystarczy kupić namiot garażowy, który sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych i na każdym podłożu.

Mobilność

Jeśli często zmieniasz miejsce zamieszkania lub po prostu lubisz podróżować, namiot garażowy został stworzony idealnie dla Ciebie. Auta garażowane wolniej się eksploatują, dlatego warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Po pierwsze jest ono tanie, a po drugie mobilne. Dzięki niemu, unikniecie kłopotliwego odśnieżania auta w zimie oraz częstego mycia w lecie.

Stabilny niezależnie od podłoża

Możliwość postawienia namiotu garażowego na każdym podłożu, to jego druga ogromna zaleta. Teraz swój garaż możesz rozłożyć dosłownie wszędzie, niezależnie od tego, czy podłoże jest trawiaste, czy betonowe. Namiot może stać u Ciebie pod domem na betonowym podjeździe, a w trakcie wakacji w górach na trawiastym odcinku zieleni. Wszystkie nasze namioty garażowe są wyposażone w ocynkowane ogniowo stopy kotwiące, dzięki którym jesteśmy w stanie solidnie przymocować namiot do podłoża.

Całoroczny

Oferujemy namioty garażowe sezonowe oraz całoroczne. Zwracamy dużą uwagę na to, z czego składają się poszczególne elementy naszej konstrukcji. Nasz stelaż składa się z solidnych rur oraz elementów łączących, które zostały stworzone z najwyższej jakości stali, a następnie ocynkowane ogniowo. Łączymy elementy śrubami na wylot, co jest niezawodną i trwałą metodą. Jeśli chodzi o materiały, z których zrobione są poszycia, stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2 , co sprawia, że są one przystosowane do temperatur od -40 stopni do +60. Poszycia te są oczywiście silnie wodoodporne.

Łatwy i szybki montaż

Do każdego namiotu garażowego, który posiadamy w sprzedaży, dołączona zostaje intuicyjna instrukcja montażu. Zarówno przygotowanie stelażu, jak i pokrycie go materiałem jest nadzwyczajnie proste. W zasadzie każdy jest w stanie sobie sam z tym poradzić, nawet bez użycia instrukcji. Podobnie jest z otwieraniem i zamykaniem naszego garażu. W naszych namiotach stosujemy innowacyjny wjazd typu kurtyna, dzięki któremu nasza plandeka rozsuwa się na dwie strony. Nie trzeba jej zwijać do góry i podpinać. Jest to ważne, ponieważ nie potrzebujemy do tej czynności drugiej osoby. Dodatkowym atutem jest również wyższy wjazd, który umożliwia wjazd większym samochodom do środka namiotu.

Dowolne rozmiary i kolory

Oferujemy namioty garażowe o różnych rozmiarach i kolorach.

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość namiotu to: od 4 do nawet 52m.

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!