namioty_ogrodowe

Namioty ogrodowe - moda i funkcjonalność

Namiot ogrodowy sprawdzi się w każdym ogrodzie, niezależnie od tego na jakim podłożu go postawimy. Atrakcyjny wygląd i szereg funkcjonalności sprawiają, że jego wnętrze będzie idealnym miejscem dla rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Namiot ochroni wszystkich uczestników spotkania w plenerze przed nadmiarem słońca lub opadami deszczu.

Namioty ogrodowe - oferta

W ofercie namiotów ogrodowych proponujemy również następujące produkty:

Pawilony ogrodowe

Pawilon ogrodowy - przykładowy model

Altany ogrodowe

Altana ogrodowa - przykładowy model

Namioty ogrodowe - charakterystyka

Wszystkie namioty ogrodowe, dostępne w naszej ofercie, posiadają szereg funkcjonalnych cech:

100% wodoszczelności

Poszycia naszych namiotów ogrodowych zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają ochronę nawet przed bardzo intensywnymi opadami. Każdy namiot posiada szeroki fartuch retencyjny, który zapewnia ochronę w czasie deszczu. Służy on do odprowadzania wody na zewnątrz, dzięki temu w środku namiotu nie pojawiają się kałuże. Wszystkie namioty ogrodowe z naszej oferty - poza ochroną przed wilgocią - są również odporne na promieniowanie UV.

Wentylacja

Wszystkie namioty ogrodowe z naszej oferty są wyposażone w system Air Control, który gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza w ich wnętrzu. Ponadto zapobiega to skraplaniu się wody w środku namiotu, co pozytywnie wpływa na komfort osób w nim przebywającym. System Air-Control opiera się na wywietrznikach, które mocowane są po dwóch stronach dachu namiotu, co wspomaga naturalny przepływ powietrza.

Stabilna konstrukcja

Namioty ogrodowe naszej firmy możesz postawić dosłownie wszędzie, niezależnie od rodzaju podłoża. Może być ono zarówno trawiaste, jak i betonowe czy wybrukowane. Jest to możliwe między innymi dzięki stopom kotwiącym, które zostały dodatkowo ocynkowane ogniowo oraz połączone śrubami na wylot, co wpływa na ich jakość, a tym samym na żywotność i długość użytkowania. Stabilność namiotu poprawia również nowoczesna konstrukcja podłogowa.

Namiot do ogrodu - dostępne wersje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy kilka wersji kolorystycznych namiotów ogrodowych. Dzięki temu w ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszystkie namioty ogrodowe posiadają maskownice uszczelniające, które są montowane na specjalnych rzepach, co pozwala to na szybką i łatwą zmianę ich barwy.

Jeśli chodzi o wersje i możliwości personalizacji, to w kilku kolorach można znaleźć nie tylko maskownice, ale również wjazdy, ściany i dachy. W zależności od wyboru linii - Summer, Polar, Winter lub Arctic - oferujemy różną liczbę tych wariantów. Kolekcja Summer to konstrukcje sezonowe, a produkty Polar, Winter oraz Arctic całoroczne. W naszej ofercie znajdują się również zróżnicowane pod kątem gramatury poszycia - od 240g/m2 nawet do 720g/m2.

Okna oraz dach to kolejne części namiotu, które można wybrać spośród kilku dostępnych opcji. Oferujemy modele z oknami pełnymi, witrażowymi oraz transparentnymi (przezroczystymi). Ponadto dodatkową opcją jest możliwość wyboru przezroczystego dachu w namiocie ogrodowym.

Namioty ogrodowe - zastosowanie

Namioty ogrodowe mogą pełnić przeróżne role: być przestrzenią dla gości podczas imprezy, altaną ogrodową, pawilonem, magazynem lub garażem. Za sprawą wodoodpornego poszycia są obiektem, który może być z powodzeniem montowany na zewnątrz. Chroni znajdującą się w środku zawartość przed deszczem, wiatrem i chłodem.