namioty_reklamowe

Namioty reklamowe

Namioty reklamowe idealnie sprawdzą się na targach, czy wystawach, w których będziecie brać udział. W naszej ofercie znajdziecie namioty, które pozwolą Wam stworzyć kompletne stoisko targowe, a podczas wystaw z pewnością wyróżnicie się z tłumu.

Szybki montaż i demontaż

Każdy, kto kiedykolwiek rozkładał namiot, z pewnością poradzi sobie z naszym pawilonem reklamowym. Złożenie naszego pawilonu jest mocno intuicyjne, a w razie problemów, zawsze można sięgnąć do naszej instrukcji, którą dołączamy do każdej przesyłki. Podobnie jest z demontażem, który jest jeszcze prostszy. Oferujemy namioty sezonowe oraz całoroczne, więc w zależności od wyboru możne je wykorzystywać niezależnie od pory roku.

Łatwe i wygodne otwieranie

Namioty reklamowe otwierają się w łatwy i wygodny sposób. Posiadają one bowiem innowacyjny wjazd typu kurtyna. Do otworzenia lub zamknięcia naszego namiotu weselnego wystarczy zaledwie jedna osoba, w przeciwieństwie do namiotów konkurencji, których obsługa wjazdów wymaga współpracy co najmniej dwóch osób. Dodatkowym atutem jest również wyższy wjazd, który umożliwia przetransportowanie większych konstrukcji do środka.

Mocne poszycie

Poszycia naszych namiotów reklamowych wykonujemy z dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu gwarantujemy ochronę przed promieniami UV. Jest to szczególnie ważne w przypadku wystawiania się na imprezach w plenerze. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2, co wpływa na jakość materiałów, które nadają się do wieloletniej eksploatacji. Dodatkowo warto wspomnieć, że są przystosowane do temperatur od -40 do +60 stopni Celsjusza.

Wysoka odporność na zmiany pogodowe

Poszycia, które wykorzystujemy w naszych namiotach reklamowych, są oczywiście mocno wodoodporne. Stosujemy najlepszą gramaturę poszyć, więc nawet największe ulewy nie zepsują Wam eventu. Podobnie jest z innymi opadami atmosferycznymi (takimi jak grad, czy śnieg), do których również posiadamy dostosowane wersje namiotów.

Odprowadzenie wody na zewnątrz

Wszystkie namioty reklamowe, które posiadamy w sprzedaży, są od razu wyposażane w szeroki fartuch retencyjny, co gwarantuje nam skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz podczas opadów.

Komfortowo w trakcie upałów i mrozów

Nasze namioty reklamowe są przystosowane do klimatyzatorów oraz do systemów nagrzewania wnętrz. Dzięki temu, przy wysokich temperaturach możecie zadbać o dodatkowe klimatyzatory dla gości, a w zimie o dodatkowe ogrzewanie. Co ważne: nie wpłynie to na szybsze eksploatowanie namiotu.

Dowolność wyboru

Oferujemy namioty reklamowe w różnych rozmiarach i kolorach:

Dostępna długość to: od 4 do nawet 52m

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!