namioty_wystawowe

Namioty wystawowe

Jeśli chcesz, żeby Twoja wystawa cieszyła się zainteresowaniem niezależnie od pogody, a tym samym wzbudzała zainteresowanie przechodniów – zainwestuj w namiot wystawowy, dzięki któremu osiągniesz swój sukces

Wodoodporny i trwały materiał

Wszystkie namioty wystawowe, które posiadamy w sprzedaży są silnie wodoodporne, co oznacza, że wytrzymają nie tylko słaby deszczyk, ale także poradzą sobie z silną ulewą. Zapewniamy także ochronę przed innymi rodzajami opadów, takimi jak: grad czy śnieg, do których również zostały przystosowane. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2 , dzięki czemu każdy z namiotów chroni także przed promieniowaniem UV.

Mocny i łatwy w montażu stelaż

W naszych namiotach wystawowych, stawiamy na stabilną konstrukcję, która składa się z grubych rur wykonanych z najwyższej jakości stali. Cała konstrukcja została ocynkowana ogniowo oraz połączona śrubami na wylot, co również wpływa na jej solidność. Z uwagi na dobre materiały, gwarantujemy wieloletnią eksploatację. Stopy kotwiące naszego stelażu również zostały ocynkowane ogniowo i mogą być zamontowane zarówno na miękkim jak i na twardym podłożu. Sam montaż jest niezwykle prosty i intuicyjny. Do każdej przesyłki dodajemy oczywiście instrukcję.

Możliwość modyfikacji

Niezależnie od tego, jak dużą wystawę planujesz, nasze namioty wystawowe sprawdzą się idealnie, ze względu na możliwość ich modyfikacji. Namioty projektujecie wedle waszego zapotrzebowania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, co pozwoli Wam wybrać najlepszą dla siebie opcję. W każdym momencie organizacji, dzięki systemowi Multi-size możemy wydłużyć lub skrócić namiot. Zestawy przedłużające mają po 1m lub 2m. Możemy także manewrować poszczególnymi ścianami bocznymi.

Cyrkulacja powietrza

Odpowiednią wentylację w namiocie wystawowym zapewniają wywietrzniki zamontowane na dachu, po obu stronach namiotu. Na cyrkulację powietrza wpływa także system AIR CONTROL, w który wyposażone są wszystkie nasze namioty. Zapobiega on skraplaniu się wody do środka namiotu, co znacznie wpływa na komfort osób przebywających w namiocie.

Transparentny dach – opcja dodatkowa

W zależności od potrzeb, dajemy Wam możliwość zamontowania transparentnego dachu w namiocie wystawowym. Jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie maksymalnego dopływu światła dziennego do środka namiotu. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie potrzebujemy dodatkowego oświetlenia, a zdjęcia z wystawy wyjdą z pewnością dużo lepiej, niżeli przy użyciu lamp błyskowych.

Dowolne rozmiary i kolory – największy wybór!

Oferujemy namioty reklamowe w różnych rozmiarach i kolorach:

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość to: od 4 do nawet 52m

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!