altany_ogrodowe

Altana ogrodowa - ponadczasowe miejsce spotkań

Altany kojarzą są przede wszystkim z drewnianymi, niewielkimi obiektami architektury ogrodowej. Tymczasem ich wielkość oraz forma jest dużo bardzo zróżnicowana - jednym z wariantów są altany w formie namiotu ogrodowego. W odróżnieniu od drewnianego modelu altana ogrodowa z naszej oferty pomieści dużo więcej osób. Ponadto można ją rozłożyć na wiele różnych sposobów. W odróżnieniu od drewna materiał, z którego zostało wykonane poszycie, jest w 100% wodoodporny i chroniący przed promieniowaniem UV. Nie wymaga żadnej, dodatkowej impregnacji przed rozłożeniem na świeżym powietrzu.


Przy pomocy naszych altan ogród stanie się miejscem rodzinnych i przyjacielskich spotkań. Ich stylowy wygląd z pewnością upiększy przydomową przestrzeń, a najwyższej jakości nowoczesne materiały zagwarantują wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Altany ogrodowe - zastosowanie

Altana ogrodowa to przestrzeń, którą można zagospodarować na wiele sposobów. Można w jej wnętrzu zorganizować garden party, grill lub inne wydarzenie dla rodziny lub przyjaciół. Podstawowe zastosowanie altany ogrodowej to właśnie na takie okazje. Są również inne - rozłożenie altany ogrodowej w charakterze magazynu na narzędzia lub do przechowywania na przykład drewna opałowego. Za sprawą swojej wodoodporności altana ochroni każdą, znajdującą się w jej wnętrzu,zawartość.

Altana ogrodowa - charakterystyka

Poszycie

Poszycie, które buduje ściany i dach altany ogrodowej, jest w 100% wodoodporne. Ponadto to tworzywo chroni przed promieniowaniem UV, jest wyjątkowo wytrzymałe, dzięki temu będzie służyć przez wiele lat. Lato w Polsce jest wyjątkowo zmienne jeśli chodzi o pogodę, w razie deszczu impreza nie zostanie zrujnowana, bo altana ochroni uczestników przed zmoknięciem. Nasze poszycia wykonujemy z grubego i solidnego materiału, dzięki czemu gwarantują najlepszą ochronę w trakcie różnych zmian pogodowych - poza deszczem również przed wiatrem i chłodem.

Wentylacja

Dobra cyrkulacja powietrza wewnątrz altany to gwarancja komfortu znajdujących się w niej uczestników. Dzięki zamontowaniu po obu stronach altany ogrodowej wywietrzników, zapewniony jest stały przepływ powietrza i wentylacja nawet przy zamkniętym wejściu i wjazdach.

Montaż

Łatwy, intuicyjny i szybki montaż to cechy, które posiadają wszystkie oferowane przez nas altany ogrodowe. Samodzielne rozłożenie, bez konieczności wynajmowania ekipy, która zrobi to w twoim imieniu, to wielki atut. Montaż stelażu i poszycia nie jest trudny. Oczywiście do każdej altany dołączona jest instrukcja. W przypadku demontażu przed każdym sezonem zimowym warto ją zachować i przechowywać w suchym miejscu, by mogła posłużyć kolejne lata.

Personalizacja

Na atrakcyjny wygląd naszych produktów wpływa kilka czynników. Pierwszy z nich to możliwość wyboru kolorów: maskownic, wjazdów, ścian i dachu. Kolejna przestrzeń, którą można skomponować po swojemu, to okna. Oferujemy przeróżne rodzaje: witrażowe, pełne oraz przezroczyste (inaczej nazywane transparentnymi). Dach to trzeci element, którego jest możliwość personalizacji, dostępny w dwóch wersjach: nieprzezroczystej lub transparentnej. Ponadto do wyboru są również altany ogrodowe sezonowe i całoroczne - w zależności od indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Altana ogrodowa - wymiary i parametry techniczne

Oferujemy różne wielkości i kolory altan ogrodowych. Nasze propozycje mogą mieć szerokość od 3 maksymalnie do 8 metrów. Z kolei jeśli chodzi o ich długość, to rozpiętość jest jeszcze większa: minimum to 4 metry, a maksimum 52 metry.


Poszycie każdej altany ogrodowej zostało wykonane z wysokiej jakości odpornego na uszkodzenia tworzywa, nieprzepuszczającego promieni UV i w 100% wodoodpornego. W jaki sposób te parametry wpływają pozytywnie na użytkowanie altany ogrodowej? Chronią skórę, oczy i włosy przed nadmiarem słońca, są również barierą ochronną przed wilgocią, opadami i wiatrem. Zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa organizatorom imprezy, bo każde wydarzenie uda się bez względu na panującą za oknem aurę - w razie deszczu nie ma konieczności odwoływania eventu.