Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty magazynowe

( ilość produktów: 267 )

Namioty magazynowe, namioty przemysłowe i namioty garażowe.

Nowoczesne namioty magazynowe, przemysłowe i garażowe. 

Namioty magazynowe Halplan to doskonała powierzchnia magazynowa, przemysłowa i garażowa. Mogą pełnić rolę całorocznej lub sezonowej przestrzeni roboczej, którą w razie potrzeby można złożyć, przenieść lub zmienić jej rozmiar. Dzięki takiej elastyczności namioty magazynowe sprawdzą się w wielu różnych branżach. Mobilne namioty magazynowe są doskonałą, ekonomiczną alternatywą dla kosztownych nieruchomości. Sprawny montaż i dostępność produktów od ręki skracają czas, potrzebny na rozpoczęcie działalności lub jej rozszerzenie. W naszej ofercie mamy namioty z pełnym poszyciem, z niewielkimi oknami (doświetlającymi) w górnej części ścian bocznych. Takie rozwiązania pozwalają zapewnić komfortowe warunki pracy i uchronić wnętrze namiotu przed wzrokiem osób postronnych. 

Wiele funkcji, jeden namiot. 

Istotną zaletą naszych namiotów jest wielofunkcyjność, która pozwala na zmianę zastosowania namiotu magazynowego w zależności od pojawiających się potrzeb. Taka wielozadaniowość naszych namiotów przemysłowych to atut, który docenią właściciele firm oraz osoby prywatne, które namioty chcą na różne sposoby wykorzystać w swoim ogrodzie czy na działce. Na przykład namiot magazynowy przeznaczony do składowania towarów lub sprzętu, w przyszłości można zmienić w garaż. Łatwy montaż i demontaż umożliwia wielokrotne składanie namiotu i zmianę jego lokalizacji. To ważne, jeśli planujemy przenieść swój biznes lub jeśli będziemy potrzebowali złożyć namiot w dowolnej chwili.

Nasza oferta: 

Strefa przemysłowa - namiot przemysłowy HALPLAN to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Zastosowane systemy pozwalają na komfortową pracę wewnątrz namiotu całorocznie lub sezonowo. Solidne konstrukcje i poszycia chronią wnętrze namiotu przemysłowego przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. W razie potrzeby, namiot taki można wyposażyć w poszycie ognioodporne, co szczególnie ważne będzie przy prowadzeniu działalności związanej z używaniem otwartego ognia - np. kiedy wnętrze namiotu będzie wymagało dogrzewania nagrzewnicą.

 
Magazyn i składzik do przechowywania - namiot magazynowy to bezpieczna przestrzeń do przechowywania towarów lub składowania odpadów, narzędzi i maszyn. Wodoodporne poszycia namiotu magazynowego i system Hermetic zapewniający szczelność chronią namiot przed wilgocią. Suchy i zabezpieczony przed wnikaniem kurzu i innych zanieczyszczeń magazyn to podstawowa forma zabezpieczenia sprzętu i towarów.

Garaż na pojazdy - wielosezonowy namiot garażowy to świetne rozwiązanie zarówno dla posiadaczy aut osobowych, jak i dużych pojazdów rolniczych. Namioty garażowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dlatego bez problemu dopasujemy wielkość konstrukcji do potrzeb. Wygodny wjazd ułatwi codzienne korzystanie z takiego garażu, a dodatkowe okna u góry poszycia zapewnią dostęp do światła.  

Myjnia samochodowa - wnętrze namiotu przemysłowego można zagospodarować pod myjnię samochodową. Taka działalność wiąże się z nieustannym używaniem wody, a w związku z tym gromadzeniem się wilgoci. Dlatego ważne, by przestrzeń myjni była dobrze zabezpieczona przed zniszczeniami, jakie może ona powodować. Wodoodporne, wytrzymałe plandeki, które nie chłoną wody, spełnią tutaj swoją funkcję doskonale.

Strefa warsztatowa - systemy zastosowane w naszych namiotach pozwalają na stworzenie komfortowej przestrzeni warsztatowej. Namiot przemysłowy, który planujemy zaaranżować na warsztat, koniecznie wyposażony musi być w poszycie ognioodporne — to umożliwi prowadzenie w takiej przestrzeni prac spawalniczych, naprawczych i lakierniczych.

Dla kogo?

Branże, w których nasze namioty sprawdzają się najlepiej:
- małe i duże przedsiębiorstwa
- mechanicy i monterzy samochodowi
- właściciele pojazdów, maszyn i łodzi
- firmy budowlane. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.71 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-01
Niestety instrukcja montażu wprowadza w błąd. Jest jedna dla kilku modeli namiotów.
2024-04-19
Szybko, sprawnie ,kontakt ze sprzedawcą konkretny i profesjonalny. Polecam
pixel