Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Imprezowe transparentne

( ilość produktów: 15 )

Namioty z transparentnymi bokami

Namioty Komfort wyposażone w transparentne boki wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. Dzięki zastosowaniu przezroczystych ścian zagwarantowaliśmy najlepsze doświetlenie wnętrza namiotu. Pełny dach tworzy zacienioną przestrzeń, pod którą można odpocząć w upalne dni. Wodoodporne poszycie zapobiega wnikaniu wilgoci i pozwala na korzystanie z namiotu nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidna plandeka izoluje od wiatru i chłodu. 

Namioty wyposażone w system Multi-size dają możliwość łatwej zmiany długości namiotowego wnętrza. Namiot można w każdym momencie dostosować do swoich potrzeb poprzez wydłużenie lub skrócenie. Zestawy przedłużające mają długość 1m lub 2m.

W celu ograniczenia wydostawania się ciepła z wnętrza namiotu zastosowany został system dodatkowych rzepów. Dzięki temu poszycie wygląda estetycznie, ponieważ ściany idealnie do siebie przylegają. Rzepy ograniczają także wnikanie kurzu i pyłów do namiotowego wnętrza.

Szeroki fartuch retencyjny, w który zostały zaopatrzone namioty z transparentnymi bokami, podnosi wydajność odprowadzanej wody podczas intensywnych opadów. 

Chcąc zagwarantować komfort wszystkim użytkownikom namiotu imprezowego, zastosowany został system podwójnych wywietrzników ze zwijanymi okiennicami. Dzięki temu we wnętrzu namiotu nie tworzy się efekt sauny i nie dochodzi do skraplania się wody. 

Namioty z transparentnymi bokami mają dużo zastosowań, ze względu na swój uniwersalny wygląd. Wykorzystywane są podczas różnego rodzaju targów i wystaw. Doskonale sprawdzają się jako namiot handlowy i namiot wystawowy. Duże okna doświetlają wnętrze i pozwalają na estetyczną ekspozycję towarów i usług. Namiot transparentny przyciąga uwagę potencjalnych klientów, którzy mogą w komfortowych warunkach zapoznać się z naszym asortymentem. 

Zadaszenia tego typu doskonale sprawdzą się też jako namiot imprezowy i namiot eventowy. We wnętrzu namiotu z przezroczystymi bokami można zorganizować różnorodne przyjęcia o charakterze biznesowym. Zarówno imprezy firmowe, jak i biznesowe eventy i wystawne bankiety zorganizowane w otoczeniu przyrody zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. 

Pod namiotem zorganizować można ważne, rodzinne uroczystości. Namiot weselny z transparentnymi bokami można dowolnie zaaranżować i dostosować do ilości zaproszonych gości, a nawet do rodzaju stołów i bufetów. Namiot tego typu wykorzystać można także do organizacji przyjęcia komunijnego. Inne uroczystości rodzinne takie jak chrzciny, urodziny, a nawet imprezy panieńskie czy kawalerskie też mogą być organizowane w namiotowym wnętrzu. 

Namiot z transparentnymi bokami można wykorzystać także jako namiot ogrodowy lub altanę namiotową. To idealna przestrzeń do codziennego relaksu we własnym ogrodzie lub ogródku działkowym. Komfortowy namiot pomieści meble oraz ogrodowe sprzęty i narzędzia. W namiocie ogrodowym można nie tylko wypoczywać, ale również wykorzystywać go podczas wszystkich rodzinnych przyjęć. Zastosowane w poszyciu systemy pozwalają na korzystanie z namiotowego wnętrza niezależnie od pogody, nawet w chłodniejszych miesiącach roku.

 

pixel