Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hale namiotowe

( ilość produktów: 11 )

Hale namiotowe, hale przemysłowe i hale namiotowe magazynowe

Najlepsze, wytrzymałe hale całoroczne.

W halach magazynowych HALPLAN wykorzystaliśmy systemy, które umożliwiają całoroczną i wieloletnią eksploatację. Solidne konstrukcje i odporne poszycia z grubego, wodoodpornego materiału PVC gwarantują wytrzymałość i stabilność. Są mobilne, łatwe w montażu i demontażu, dlatego znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach z różnych sektorów. Hale namiotowe magazynowe sprawdzają się doskonale w przemyśle, budownictwie, czy rolnictwie do przechowywania materiałów budowlanych, towarów, plonów, pojazdów i maszyn. Doskonale spełniają swoją funkcję przy procesach produkcyjnych i magazynowych. Mogą być wykorzystywane wielosezonowo lub tylko okresowo, co sprawia, że są niezwykle uniwersalną przestrzenią użytkową, którą można dowolnie dostosować do aktualnych potrzeb.

Hala do zadań specjalnych.

Nasze wielozadaniowe hale namiotowe są ekonomiczną alternatywą dla stałych konstrukcji, których nie można modyfikować ani transportować. Dodając kolejne hale namiotowe istnieje możliwość wydłużenia przestrzeni hali poprzez połączenie ich specjalną rynną łączącą, co tworzy jedną spójną przestrzeń. Takie rozwiązanie pozwala dowolnie zwiększać lub zmniejszać przestrzeń użytkową naszego magazynu, co w przypadku tradycyjnych budynków wymaga dużo większego nakładu środków. Prosty i szybki montaż, a także możliwość rozłożenia konstrukcji na każdym rodzaju płaskiego podłoża umożliwia sprawną zmianę umiejscowienia hali. W naszych halach zastosowaliśmy szerokie bramy wjazdowe i zwijane ściany boczne, co ułatwia poruszanie się i gospodarowanie przestrzenią. Solidne poszycia chronią zawartość namiotu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi - wiatrem, deszczem i promieniami UV - a także przed wzrokiem osób postronnych. Specjalne fartuchy retencyjne odprowadzające wodę podczas intensywnych opadów zabezpieczają halę przed zalewaniem.

Nasza oferta: 

Uniwersalna hala namiotowa - stanowi wielofunkcyjną przestrzeń, która sprawdzi się zarówno w procesach produkcyjnych, jak i magazynowych. Przedsiębiorcy doceniają elastyczność naszych hal, które w prosty sposób można dopasować do różnych potrzeb, wyposażając je w elementy takie jak oświetlenie, podłoga, czy regały i maszyny produkcyjne. W ten sposób poszczególne części wnętrza mogą spełniać różnorodne funkcje.

Praktyczny magazyn - to doskonała przestrzeń do składowania towarów, materiałów budowlanych, maszyn i pojazdów. Zastosowane technologie gwarantują ochronę wnętrza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. System podwójnych wywietrzników Air-control zapewni prawidłową cyrkulację powietrza w namiocie, a dodatkowe rzepy uszczelniające halę, tworzące system Hermetic, pomogą utrzymać ciepło i zabezpieczą przed przedostawaniem się do środka kurzu i wilgoci. 

Strefa przemysłowa - ten typ hali doskonale sprawdzi się do prac montażowych, magazynowych, związanych z produkcją, sortowaniem i prefabrykacją. Poszycia takich hal dla przemysłu są ognioodporne, cechują się wysoką gramaturą i spełniają normy EN 13501. Takie parametry zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania prac warsztatowych, czy używania we wnętrzu hali nagrzewnic, otwartego ognia i sprzętów emitujących ciepło.

Garaż na pojazdy - hala magazynowa będzie świetnym garażem dla dużych pojazdów budowlanych i rolniczych. Wygodne wjazdy ułatwiają poruszanie się w hali, a spore rozmiary takich konstrukcji umożliwiają garażowanie wielu maszyn o różnych, często niestandardowych gabarytach.

Dla kogo?

Branże, w których nasze hale sprawdzają się najlepiej:


- motoryzacja - hala namiotowa to doskonałe rozwiązanie dla mechaników i monterów samochodowych. W jej wnętrzu z łatwością zorganizujemy warsztat samochodowy, czy myjnię
- duże przedsiębiorstwa i mniejsze firmy - hale magazynowe HALPLAN to produkty bardzo wszechstronne, które znajdą zastosowanie w różnych branżach,
- rolnictwo - hala może zapewnić magazyn dla płodów rolnych lub schronienie dla zwierząt hodowlanych,
- firmy budowlane - hale namiotowe przydadzą się tu jako magazyn dla materiałów budowlanych, czy garaż dla maszyn i sprzętów.  

pixel