Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty ogrodowe

( ilość produktów: 18 )

Namioty ogrodowe

W pełni wykorzystaj przestrzeń w swoim ogrodzie! 

Namiot ogrodowy to doskonała przestrzeń do biesiadowania i relaksu dla całej rodziny. Świetnie sprawdzi się w roli całorocznej lub sezonowej altany. Nasze namioty ogrodowe chronią przed deszczem i wiatrem oraz zapewniają zacienione schronienie w upalne dni. W naszej ofercie mamy namioty ogrodowe różnej wielkości, z oknami witrażowymi lub transparentnymi bokami. Dzięki temu możesz dobrać namiot, który spełnia Twoje potrzeby i doskonale wpasuje się w scenerię ogrodu. 

Praktyczna i ekonomiczna aranżacja!

Namioty ogrodowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych altan. To ekonomiczne rozwiązanie, które daje możliwość zmiany lokalizacji namiotu w zależności od potrzeb i aranżacji ogrodu. Nasze namioty są bardzo szybkie i łatwe w montażu i demontażu. Można korzystać z nich tylko w określonym okresie lub całorocznie. Po złożeniu namiot zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowanie go na kolejny sezon. 

Nasza oferta:

Namioty ogrodowe - duże namioty ogrodowe będą stanowiły idealną przestrzeń do celebracji ważnych, rodzinnych wydarzeń.

Altany - mniejsze altany to doskonałe miejsce do codziennego relaksu i wypoczynku w gronie najbliższych.

Pawilony ogrodowe - pawilony ogrodowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał Twojego ogrodu i stworzyć wymarzoną strefę relaksu w ogrodach i ogródkach działkowych.

Namioty w ogródkach restauracyjnych - namioty ogrodowe zapewniają dodatkową przestrzeń dla gości w restauracjach, kawiarniach i pubach.

Dla kogo?

Branże, w których nasze namioty sprawdzają się najlepiej:
- restauratorzy
- właściciele mniejszych kawiarni 
- działkowicze 
- właściciele domów jednorodzinnych. 

 

Namioty handlowe i namioty wystawowe

 

Doskonałe w handlu i usługach.

Nasze namioty handlowe i wystawowe sprawdzają się jako całoroczne punkty sprzedaży oraz sezonowe kramy i pawilony. Niewielkie wymagania w zakresie podłoża, lekkość i łatwość montażu sprawiają, że namioty handlowe są niezwykle uniwersalne i wielozadaniowe. Namioty wystawowe pozwalają w bardzo estetyczny sposób wyeksponować towary i usługi oraz zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Swoje zastosowanie znajdą podczas jarmarków świątecznych, wystaw, targów, festynów i odpustów. Namioty handlowe i wystawowe gwarantują komfortową przestrzeń dla klientów i sprzedawców, niezależnie od warunków atmosferycznych. Solidne konstrukcje i wytrzymałe poszycia dają możliwość wieloletniego użytkowania namiotów. 

Ekonomiczne rozwiązanie w wielu branżach.

Mobilne punkty sprzedaży w namiotach to ekonomiczna alternatywa dla wysokobudżetowego wynajmu lub zakupu stałych budynków, lokali czy stoisk handlowych. Łatwy montaż i demontaż namiotów daje możliwość częstej zmiany lokalizacji i oferowanie swoich usług w najbardziej atrakcyjnych miejscach. Nasze namioty są uniwersalne, sprawdzają się w wielu branżach i mają różnorodne zastosowania.

Nasza oferta: 

Całoroczne punkty sprzedaży - nasze namioty handlowe doskonale sprawdzają się w roli wielosezonowych stoisk. Zastosowane systemy chronią towary przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. 

Sezonowe stoiska handlowe - namioty wystawowe to doskonałe rozwiązanie na jednodniowe lub sezonowe jarmarki, targi i festyny.

Namioty wystawowe -  to doskonały wybór podczas ważnych wystaw i pokazów. Są eleganckie i pozwalają na estetyczną ekspozycję towarów i usług. 

Punkty gastronomiczne - namioty handlowe świetnie sprawdzają się w roli mobilnych punktów gastronomicznych. 

Dla kogo?

Branże, w których nasze namioty sprawdzają się najlepiej:
- sprzedawcy detaliczni 
- usługodawcy
- organizacje i instytucje
- restauratorzy i właściciele punktów gastronomicznych. 

 

 

pixel