Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty imprezowe

( ilość produktów: 241 )

Namiot imprezowy i namioty eventowe

Komfortowa przestrzeń imprezowa i eventowa! Namioty imprezowe i eventowe Halplan stanowią estetyczną i komfortową przestrzeń do celebracji rodzinnych spotkań i firmowych bankietów. W naszej ofercie posiadamy namioty z eleganckimi oknami witrażowymi, a także gwarantujące pełne doświetlenie namioty z transparentnymi bokami. Naturalna sceneria wokół namiotu wprawia gości w imprezowy nastrój i pomaga zrelaksować się w wygodnym wnętrzu namiotu. To doskonała alternatywa dla sal bankietowych i restauracji, które trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. 

Jeden zakup- wiele okazji do świętowania! Wnętrze naszych namiotów dobrze sprawdza się podczas organizacji dużych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz podczas kameralnych spotkań w gronie najbliższych. Systemy zastosowane w naszych namiotach zapewniają odpowiednią wentylację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W deszczowe i chłodne dni nasze namioty będą stanowiły wygodne i ciepłe schronienie dla gości i organizatorów. Podczas upałów namiot zapewni przewiewną i zacienioną przestrzeń. 

Nasza oferta: 

Namioty weselne i komunijne - Rodzinne uroczystości świetnie celebruje się w naturalnej scenerii. Wesela, komunie i chrzciny zorganizowane na świeżym powietrzu ucieszą zarówno najmłodszych, jak i starszych gości. 

Namioty imprezowe, eventowe i bankietowe - Zaskocz swoich gości niepowtarzalną imprezą w namiocie! Urodziny, eventy, imprezy okolicznościowe czy tematyczne- wszystkie okazje są dobre do rodzinnych i firmowych spotkań. 

Strefy kibica - Wygodne strefy kibica przy restauracjach i kawiarniach zachęcają gości do wspólnego dopingowania zawodów sportowych i meczów.

Namioty w ogródkach restauracyjnych - Namioty imprezowe zapewniają dodatkową przestrzeń dla gości w restauracjach, kawiarniach i pubach. 

Namioty festynowe i koncertowe - Niekorzystne warunki atmosferyczne często zniechęcają uczestników festynów do wspólnej zabawy. Namioty imprezowe stanowią doskonałe schronienie nawet podczas dużych imprez plenerowych. 

Dla kogo?

Branże, w których nasze namioty sprawdzają się najlepiej: 
- firmy cateringowe
- agencje eventowe
- restauratorzy
- osoby prywatne.

Namioty cateringowe i gastronomiczne

Najlepsze strefy gastronomiczne i cateringowe. Nasze namioty cateringowe i gastronomiczne mają dużo zastosowań w lokalach gastronomicznych oraz podczas imprez plenerowych. Atrakcyjny wizualnie catering, który przez wiele godzin zachowuje swoją świeżość i jakość, to nieodłączny element każdej, udanej  imprezy. Nasze namioty stanowią doskonałą przestrzeń dla stołów i bufetów, chroniąc żywność przed wiatrem, deszczem, palącym słońcem czy natrętnymi owadami. Namioty cateringowe i gastronomiczne spełniają swoją funkcję jako tymczasowe strefy dla gości oraz wielosezonowe punkty gastronomiczne. Mobilna lodziarnia, kawiarnia czy koktajlbar? Lekki namiot gastronomiczny sprawdzi się doskonale! 

Mobilne i wielozadaniowe. Namioty cateringowe i gastronomiczne Halplan są łatwe i szybkie w montażu oraz demontażu. Z tego powodu świetnie sprawdzają się jako sezonowe czy jednodniowe strefy z żywnością podczas targów, wystaw, jarmarków i innych wydarzeń kulturalno- rozrywkowych. Ten rodzaj namiotu spełnia swoją funkcję również jako stała strefa dla gości przy restauracjach i kawiarniach. Namioty cateringowe są idealną przestrzenią do organizacji imprez rodzinnych i firmowych. 

Nasza oferta: 

Przestrzeń cateringowa - namioty cateringowe stanowią komfortową przestrzeń dla gości i zapewniają optymalne warunki dla żywności w bufetach i na stołach. 

Strefy gastronomiczne - to najlepsze rozwiązanie przy punktach gastronomicznych. Namioty pozwalają stworzyć wygodną, funkcjonalną strefę dla klientów i pracowników. 

Mobilne punkty handlowe - nasze namioty gastronomiczne świetnie sprawdzają się jako niewielkie, sezonowe punkty sprzedaży np. lodów, fast foodów czy owoców. 

Wygodne strefy konsumpcji - większe namioty cateringowe stanowią idealną przestrzeń konsumpcji podczas wydarzeń kulturalno- rozrywkowych. 

Dla kogo?
Branże, w których nasze namioty sprawdzają się najlepiej:
- właściciele food trucków i punktów gastronomicznych
- sezonowi sprzedawcy restauratorzy
- agencje eventowe
- firmy cateringowe. 

 

 

 

pixel