hale_magazynowe

Hale magazynowe

Każda prężnie rozwijająca się firma potrzebuje miejsca, gdzie będzie mogła magazynować swoje produkty. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, tworzymy hale magazynowe, które są łatwiejszym i wygodniejszym rozwiązaniem, niż klasyczne hale pod wynajem.

Mały koszt zakupu i brak czynszu

Oferujemy hale magazynowe w przystępnej cenie i najwyższej jakości. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie chcą wydawać pieniędzy na wynajem budowlanych hal magazynowych lub wolą przeznaczyć je na rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Łatwy i szybki montaż

Zarówno montaż jak i demontaż hali magazynowej jest mocno intuicyjny i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Praktycznie każdy jest w stanie złożyć daną konstrukcję. Oczywiście do każdego produktu, załączamy także instrukcję.

Stalowa konstrukcja

Stawiamy na solidną konstrukcję, która jest wykonana z najwyższej jakościowo stali. Pozwala to na wieloletnią eksploatację, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Rury, z których składa się konstrukcja są różnej grubości (w zależności od modelu). Łączenia są mocne, a elementy łączone śrubą na wylot, dzięki czemu nasze hale magazynowe są niezwykle stabilne. W dolnej części mamy stopy kotwiące, które pozwalają na postawienie hali niezależnie od podłoża (trawiaste, drewniane, czy betonowe). Całość stalowej konstrukcji została ocynkowana ogniowo, dzięki czemu jest ona jeszcze trwalsza.

Mocne poszycie

Do wykonania poszyć w halach magazynowych, wykorzystujemy jedynie trwałe tworzywo PE, PVC oraz SFR . Jest to podobne tworzywo, do tego, które możemy zaobserwować na samochodach typu TIR. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2 . Dzięki temu gwarantujemy nie tylko wodoszczelność, ale także odporność na temperatury od -40 do +60 stopni. Hala magazynowa została wyposażona również w tzw. rzepy uszczelniające (system HERMETIC), które powodują, że ściany idealnie do siebie przylegają. Ściany boczne zostały wzbogacone o fartuch retencyjny, dzięki czemu wnętrze naszego namiotu pozostanie suche, nawet w trakcie ulewy

Całoroczne

Hale magazynowe, które posiadamy w sprzedaży, są przeznaczone do użytku sezonowego lub całorocznego. Hale całoroczne są bardzo odporne na niskie temperatury oraz na gwałtowne zmiany atmosferyczne takie jak grad czy śnieg.

Dowolne rozmiary i kolory

Oferujemy hale magazynowe o różnych rozmiarach i kolorach.

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość namiotu to: od 4 do nawet 52m.

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!