Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hale namiotowe

( ilość produktów: 10 )

Hale namiotowe Arctic

Hale namiotowe Arctic wyróżnia wyjątkowo solidna konstrukcja całoroczna oraz grube, solidne poszycie. Plandeka w namiotach Arctic składa się z jednego elementu wykonanego z materiału PVC o gramaturze 720g.

Poszycie w namiotach Arctic jest trudnopalne i spełnia normy EN 13501. Wodoodporna i odporna na promieniowanie UV plandeka gwarantuje wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne i duże różnice temperatur. 

W celu zagwarantowania prawidłowej wentylacji hali namiotowej zastosowany został system podwójnych wywietrzników z okiennicami. Dzięki temu nie dochodzi do skraplania wody i tworzenia się efektu sauny. 

Chcąc dodatkowo przygotować halę na nagłe i intensywne opady, zastosowany został innowacyjny system. Szeroki fartuch retencyjny podnosi wydajność odprowadzanej wody. Takie rozwiązanie zapewnia suche wnętrze namiotu nawet podczas ulewnych deszczy. 

Dzięki zastosowaniu specjalnej rynny mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch namiotów. Rozwiązanie tego typu daje możliwość zwiększenia powierzchni przemysłowej lub magazynowej w dowolnym momencie.

Na stabilność hali namiotowej Arctic mają wpływ grube rury i łączniki o średnicy 78mm. Cały stelaż wykonany został z wysokiej jakości stali, która została zabezpieczona przed korozją ocynkiem ogniowym. W konstrukcji zastosowane zostały wzmocnienia wjazdów, wzmocnienia konstrukcji dachowej i poziome wzmocnienia boczne. Dodatkowo stabilność namiotu gwarantują duże, czworokątne stopy oraz stopy narożne. 

Namioty Arctic oprócz dużej bramy posiadają dodatkowe, mniejsze wejście. Takie rozwiązanie pozwala na wchodzenie do wnętrza hali bez konieczności otwierania dużego wjazdu. To znaczne ułatwienie i oszczędność czasu podczas codziennego korzystania z namiotu. 

Hale namiotowe wykorzystywane są w wielu sektorach i branżach. Mogą być przeznaczone  do magazynowania i składowania różnorodnych towarów i materiałów. Swoje zastosowanie znajdują w handlu, przemyśle i rolnictwie. Hale magazynowe zabezpieczają towar przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Można składować w nich materiały budowlane, pasze i plony, a nawet odpady czy różnorodne półprodukty. Mogą być używane tylko sezonowo lub całorocznie w zależności od indywidualnych potrzeb firmy. 

Hale namiotowe mogą stanowić również bezpieczne magazyny dla sprzętów budowlanych, maszyn rolniczych i pojazdów. Takie namioty garażowe chronią sprzęty przed wilgocią i osadzaniem się pyłów czy brudu.

Namioty Arctic wykorzystywane są także jako namioty przemysłowe. W ich wnętrzu można przeprowadzać różnorodne procesy związane z produkcją, montażem, prefabrykacją i sortowaniem. Trudnopalne poszycie zwiększa bezpieczeństwo podczas korzystania z nagrzewnic. Pozwala także na przeprowadzanie prac warsztatowych, spawalniczych czy lakierniczych. 

Dużą zaletą hali magazynowej namiotowej jest jej mobilność. W dowolnym momencie mamy możliwość zmiany lokalizacji namiotu i przestawienie go w inne miejsce. Dzięki temu możemy używać jej tylko sezonowo, na przykład w okresie wzmożonej produkcji lub całorocznie. Przenosząc siedzibę firmy w inne miejsce, halę namiotową możemy przenieść na nową lokalizację. Takie rozwiązanie nie ogranicza przedsiębiorców i gwarantuje im ciągłą możliwość rozwoju.

 

pixel