hale_namiotowe

Hale namiotowe

Hale namiotowe to idealne miejsce do przechowywania Waszych rzeczy. Pełna dowolność. Możecie tam trzymać swoje produkty/materiały/pojazdy zarówno w zimie jak i w lecie, bez potrzeby dodatkowego wzmacniania ścian namiotu, czy też dachu. Przystępna cena sprawia, że hala namiotowa służy nie tylko przedsiębiorstwom, ale także osobom prywatnym, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni.

Wygodne otwarcie/wjazd

Do otwarcia naszych hal magazynowych wystarczy jedna osoba. Jest to możliwe dzięki nowemu wjazdowi typu kurtyna, który polega na tym, że plandeka rozsuwa się na dwie strony. Jest to wygodny system otwierania, w porównaniu do standardowego, gdzie do zwinięcia plandeki ręcznie do góry, wymaga się co najmniej dwóch osób.

Trwała i solidna konstrukcja

Stelaż hal magazynowych składa się z mocnych grubych rur oraz jeszcze grubszych łączników. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości stali. Stawiamy na sztywniejszą konstrukcję, więc w górnej części hali umieszczamy specjalne liny stalowe, które powodują, że całość staje się jeszcze sztywniejsza i stabilniejsza. Pozwalają one również na swobodne przesuwanie wjazdów. Całość konstrukcji została dodatkowo zabezpieczona przed korozją ocynkiem ogniowym, co znacznie wpływa na wytrzymałość stelażu oraz zapewnia wieloletnią eksploatację.

Pełne ścianki

Ściany boczne namiotu zostały wykonane z bardzo trwałego materiału, podobnego do tego, które wykorzystuje się w samochodach typu TIR. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2. Hale namiotowe z pełnymi ściankami sprawdzą się idealnie jako magazyn, myjnia lub warsztat. Oczywiście dysponujemy również ścianami z oknami: witrażowymi, pełnymi oraz transparentnymi, czyli przezroczystymi.

Całoroczne

Hale namiotowe, które znajdziecie w naszych katalogach, są całoroczne, co oznacza, że nie musicie ich składać lub dodatkowo wzmacniać na zimę. Oczywiście wszystkie są stworzone z materiałów silnie wodoodpornych. Dodatkowo posiadają specjalny fartuch retencyjny, który odprowadza wodę na zewnątrz hali, co sprawi, że wnętrze namiotu pozostanie suche. We wszystkich produktach, gwarantujemy także ochronę przed innymi rodzajami opadów, takimi jak: grad czy śnieg, do których również zostały przystosowane.

Możliwość modyfikacji

Jeśli zakupiona przez Ciebie hala magazynowa w przyszłości okaże się być za mała, nic straconego. Dajemy Ci możliwość jej modyfikacji. Namioty projektujecie wedle waszego zapotrzebowania. Możesz wydłużyć lub skrócić halę namiotową. Dzięki systemowi Multi-size istnieje możliwość łatwej zmiany długości namiotu. Można go wydłużyć lub skrócić. Zestawy przedłużające mają po 1m lub 2m i są dostępne w naszym katalogu. Możemy także manewrować poszczególnymi ścianami bocznymi.