hale_warsztatowe

Hale warsztatowe

Hale warsztatowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które potrzebują większej przestrzeni do działania. Ich mobilność to zaleta, której nie dadzą nam stacjonarne siedziby. Teraz możemy zabrać i tworzyć swój warsztat dosłownie wszędzie, niezależnie od podłoża.

Mobilność

Hale warsztatowe dają możliwość zabrania ze sobą swojego warsztatu w dowolne miejsce. Jego montaż i demontaż jest szybki i bardzo prosty, dzięki czemu nie musimy się martwić o zlecenia wyjazdowe. Do każdego zestawu jest dołączana prosta i intuicyjna instrukcja składania hali.

Stabilne niezależnie od podłoża

Zapewniamy stabilność hali warsztatowej, niezależnie od podłoża. Może ono być trawiaste, drewniane lub betonowe. Stopy kotwiące, które znajdują się na dole hali, zostały przygotowane do wszystkich rodzajów podłoża. Cały stelaż wraz ze stopami kotwiącymi, został ocynkowany ogniowo, dzięki czemu zapewniamy wieloletnią eksploatację.

Niezawodne poszycie

Wytrzymałe poszycie w naszych halach warsztatowych zagwarantuje spokojną pracę, niezależnie od warunków atmosferycznych, jakie nas zastaną. Do wykonania poszyć, wykorzystujemy jedynie trwałe tworzywo PE, PVC lub SFR, które są w 100% wodoodporne. Zapewniamy wodoodporność nie tylko w przypadku delikatnych opadów deszczu, ale także przy kilkudniowych ulewach. Poszycie jest wytrzymałe na gradobicie oraz śnieżyce. Dodatkowo, jest ono przystosowane do temperatur od -40 stopni do +60 stopni Celsjusza.

Okna i przezroczysty dach (dodatkowa opcja)

Dopływ światła dziennego umożliwiają okna, w które zostały wyposażone hale warsztatowe. Posiadamy różnego rodzaju okna: pełne, witrażowe oraz transparentne (czyli przeźroczyste). W zależności od potrzeb, dajemy Wam także dodatkową możliwość zamontowania transparentnego dachu w Waszym warsztacie. Jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie maksymalnego dopływu światła dziennego do środka naszego warsztatu.

Wentylacja

Odpowiednią wentylację zapewnią Wam wywietrzniki zamontowane na dachu, po obu stronach hali warsztatowej. Na cyrkulację powietrza wpływa także system AIR CONTROL, w który wyposażone są wszystkie nasze hale. Zapobiega on skraplaniu się wody do środka, dzięki czemu nie musimy martwić się wilgocią w środku.

Dowolne rozmiary i kolory

Oferujemy hale warsztatowe o różnych rozmiarach i kolorach.

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość namiotu to: od 4 do nawet 52m.

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!