namioty_bankietowe

Namioty bankietowe - przestrzeń na wiele okazji

Według słownikowej definicji bankiet to wystawne przyjęcie urządzone w celu uświetnienia jakiejś uroczystości lub uczczenia osoby, co w praktyce oznacza ogromną grupę przeróżnych wydarzeń. Według zasad savoir-vivre bankiet rządzi się podobnymi prawami, co obiad. Różnice? W liczbie uczestników - w przypadku bankietu jest ich znacznie więcej, może to być nawet kilkaset osób. Na przyjęcie typu bankiet obowiązują zaproszenia, w których powinny być uwzględnione miejsca, gdzie zaproszony gość ma usiąść.


Namioty bankietowe z naszej oferty sprawdzają się idealnie na przyjęcia różnego rodzaju. Przykładowe wydarzenia, które możesz zorganizować w namiocie bankietowym:

Namioty bankietowe - parametry i funkcje

Zróżnicowany wybór

Namioty bankietowe z naszej oferty to zróżnicowana pod kątem kolorystyki oraz wielkości grupa produktowa. W zależności od liczby uczestników bankietu można wybrać na tę okazję model o najmniejszej szerokości, tj. 3 metrów (na małe przyjęcie) lub największej, tj. 8 metrów (wydarzenie na kilkadziesiąt osób). Dodatkowo można również wybrać długość namiotu: od 4 do 52 metrów. Wszystkie namioty bankietowe z naszej oferty charakteryzują się łatwą zmianą wysokości, to ich kolejny atut i wiele możliwości rozłożenia. Ponadto również do wyboru są modele sezonowe lub całoroczne.

Wysoki poziom estetyczny

Ponieważ bankiet dla współpracowników lub rodziny najczęściej jest utrzymany w eleganckim tonie, wymagany jest formalny lub półformalny strój, dlatego też wnętrze również powinno reprezentować wysoki poziom estetyczny. Namioty bankietowe z naszej oferty są stylowe i klasyczne. Podstawowy model, nie uwzględniający opcji personalizacji, jest utrzymany w białej kolorystyce - klasycznej, eleganckiej i ponadczasowej. Części, takie jak wjazd, ściany, dach i maskownice, są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych - ich liczba oraz barwy zależą od wyboru kolekcji. Umożliwiamy również wybór okien witrażowych (zamiast pełnych lub transparentnych), które będą kropką nad i podczas eleganckiego bankietu.

Pełna mobilność

Wszystkie namioty z naszej oferty - bankietowe i wszystkie pozostałe rodzaje - są w pełni mobilne. Oznacza to, że łatwo je przetransportować, a także rozłożyć i zdemontować. Do każdego namiotu dołączamy instrukcję obsługi, która pomoże w razie problemów z montażem. Produkty z naszej oferty są lekkie, co ułatwia ich przewóz w inne miejsca. Szczególnie w sytuacjach, kiedy organizowane są imprezy cykliczne lub kilka wydarzeń pod rząd w różnych lokalizacjach, będzie to wyjątkowo pomocne. Demontaż namiotu jest prosty i szybki, jeszcze łatwiejszy niż sam montaż. Złożony namiot bankierowy można przechowywać do kolejnej okazji. Po demontażu zajmuje on bardzo mało miejsca, co jest ważne również w przypadku przewożenia go w kolejne miejsca.

Ochrona przed wilgocią i promieniowaniem UV

Poszycia wykonujemy z materiałów w 100% wodoodpornych i chroniących przed promieniowaniem UV. W poszyciach stosujemy gramaturę od 240g/m2 do 720g/m2, dzięki temu wszystkie części namiotu bankietowego (ściany, dach i inne) są odporne na deszcz i inne warunki atmosferyczne. Dodatkowe elementy, poprawiające szczelność, to rzepy uszczelniające oraz fartuch retencyjny. Pierwszy z nich sprawia, że uczestnicy bankietu nie muszą martwić się o to, że silny wiatr będzie powodował przeciągi lub wiatr będzie przedostawał się do środka. Rzepy pełnią dodatkowo funkcję estetyczną, bo zapewniają maksymalne przyleganie do siebie ścian. Przed przedostawaniem się do środka opadów chroni również fartuch retencyjny, który po rozłożeniu dodatkowo również powiększa szerokość każdego modelu namiotu.

Dowolne aranżowanie

Każdy bankiet może mieć inny charakter, różnić się pod kątem liczby uczestników wydarzenia, stopnia formalności i zażyłości pomiędzy zaproszonymi gośćmi. Większość oferowanych przez nas modeli charakteryzuje się łatwą zmianą wysokości, dlatego produkty, które oferujemy, można dopasować do indywidualnych potrzeb. Można skorzystać z jednego produktu lub za pomocą szczelnych rynien połączyć ze sobą kilka namiotów bankietowych, żeby uzyskać pożądany kształt lub powierzchnię.


Inne modele z kolekcji namiotów imprezowych?