namioty_eventowe

Namioty eventowe - impreza w stylowym wydaniu

Namioty eventowe to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się profesjonalną organizacją wydarzeń różnego typu, ale również osób prywatnych, które planują uroczystość dla rodziny lub przyjaciół. Impreza na świeżym powietrzu pod namiotem to modny i oryginalny pomysł, który ma coraz więcej zwolenników. W zależności od pory roku można wybrać namiot całoroczny lub sezonowy.

Namiot eventowy - na jakie okazje?

Jak widać powyżej możliwości namiotów eventowych są wprost nieograniczone. Poza imprezami rodzinnymi lub firmowymi mogą stanowić punkt informacyjny podczas biegu miejskiego, być częścią wyścigów samochodowych (popularne namioty serwisowe) czy służyć za stoisko reklamowe podczas targów.

Namioty eventowe - cechy i funkcjonalności

Możliwość modyfikacji

Bez względu na liczbę uczestników oraz charakter wydarzenia nasze namioty eventowe zawsze się sprawdzą. Dlaczego? Ponieważ w obrębie każdego produktu można dokonać wielu modyfikacji - zarówno jeśli chodzi o wysokość, jak i kolorystykę niektórych jego części. Każdy namiot eventowy można rozłożyć na różne sposoby i modyfikować jego układ: wydłużać, skracać lub zmieniać za pomocą poszczególnych ścian bocznych. System Multi-Size umożliwia zmianę w obrębie długości namiotu. Przy pomocy zestawów przedłużających - mających 1 lub 2 metry - namiot eventowy można w łatwy sposób wydłużyć.

Nowoczesne systemy uszczelniające i wentylujące

Nasze namioty eventowe zostały wyposażone w system Air-Control, który zapobiega skraplaniu się wody w jego wnętrzu. Prawidłową cyrkulację powietrza zapewniają umieszczone po obu stronach namiotu wywietrzniki ze zwijanymi okiennicami. Z kolei system Hermetic służy wsparciem szczególnie podczas chłodniejszych dni - rzepy uszczelniające poprawiają hermetyczność i przeciwdziałają uciekaniu ciepła z wnętrza namiotu.

Stabilna i bezpieczna konstrukcja

Stelaż każdego namiotu eventowego został wykonany w 100% z wysokiej jakości stali, dodatkowo ocynkowanej, co zabezpiecza ją przed korozją. Zastosowanie nowatorskiego połączenia, dzięki śrubom na wylot, również dodaje stabilności. Spawane rury zwiększają sztywność i niezawodność konstrukcji. Stopy kotwiące zostały powiększone o ponad 50%.

Materiały najwyższej jakości

Poszycie, z którego wykonane są dachy i ściany boczne wszystkich namiotów eventowych, jest w 100% wodoszczelne oraz odporne na promieniowanie UV. Dzięki temu gwarantuje to ochronę uczestników wydarzenia oraz całej zawartości, znajdującej się we wnętrzu (posiłków, napojów, oświetlenia, dekoracji i innych). Za sprawą elementów, takich jak fartuch retencyjny, woda jest odprowadzana na zewnątrz. Poszycie chroni przed opadami, silnym wiatrem czy nagłym spadkiem temperatury. Stosujemy gramaturę materiału od 240g/m2 (konstrukcje letnie) do 720g/m2 (konstrukcje całoroczne). Wytrzymałość namiotów eventowych na temperatury, w zależności od konkretnej linii produktowej, to od -40 nawet do +60 stopni.

Różnorodność ofertowa

Gwarantujemy szeroką ofertę produktową i asortyment utrzymany w zróżnicowanej stylistyce. Można postawić na klasyczny - utrzymany w bieli - model. Istnieją również inne opcje - można urozmaicić wygląd namiotu poprzez zastosowanie intensywnego koloru maskownic: czerwonego, zielonego lub niebieskiego. Atrakcyjny wygląd można również uzyskać za pomocą okien - do wyboru są 3 rodzaje: pełne, witrażowe lub transparentne oraz dwie wersje dachu: pełną oraz przezroczystą. Dostępne szerokości to od 3 do 8 metrów, długości od 4 do 52 metrów. W obrębie wysokości również można modyfikować każdy z modeli.


Zobacz jeszcze więcej modeli z kolekcji namiotów imprezowych.