namioty_handlowe

Namioty handlowe

Namioty handlowe idealnie sprawdzą się jako przenośne punkty sprzedaży. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mobilność. Możesz wykorzystać je także do prezentacji swoich produktów, czy też usług na wszelkiego rodzaju targach i imprezach masowych. Stawiamy na jakość, dzięki czemu gwarantujemy Ci wieloletnią eksploatację naszych produktów.

Mobilność

Szybki i bardzo prosty montaż naszych namiotów handlowych pozwala na przemieszczanie się z nim bez ograniczeń. Bowiem zarówno montaż samego stelażu, jak i poszycia jest mocno intuicyjny, dzięki czemu możesz rozłożyć lub złożyć go bardzo szybko. Dodatkowo, w razie potrzeby, do każdego namiotu załączamy instrukcję montażu. Duża zaletą, która ułatwia mobilność naszego namiotu jest lekkość całej konstrukcji. Nie jest ona trudna do przewiezienia nawet samochodem osobowym, co jest sporym plusem.

Stabilny niezależnie od podłoża

Niezależnie od tego, na jakim podłożu przyjdzie Ci rozłożyć namiot, zapewniamy Ci jego stabilność. U dołu namiotu handlowego znajdują się stopy kotwiące, dzięki którym możesz rozstawić namiot na podłożu: trawiastym, betonowym lub drewnianym. Stopy te zostały dodatkowo ocynkowane ogniowo, co znacznie wpłynęło na ich wytrzymałość. Możesz zatem postawić swój namiot gdziekolwiek zechcesz, troszcząc się jedynie o otrzymanie zgody na rozstawienie się ze swoimi produktami.

Szybkie i wygodne otwarcie

We wszystkich namiotach handlowych stosujemy innowacyjne wejście typu kurtyna. Dzięki temu do otwierania i zamykania namiotu wystarczy jedna osoba. W standardowych namiotach często spotyka się system otwierania, który wymaga współpracy co najmniej dwóch osób (rolowanie plandeki do góry). Oczywiście nowy rodzaj wjazdów nie tylko ułatwił otwieranie i zamykanie, ale także urozmaicił go, dodając mu elegancki wygląd.

Wielofunkcyjność

Namiot handlowy najczęściej służy jako Wasz przenośny sklep, w którym robi się zakupy. Możesz jednak zmieniać jego funkcyjność w zależności od Twoich potrzeb, tzn. możesz tam np. prowadzić warsztaty, szkolenia, zorganizować wystawę czy też catering połączony ze stołówką. Niekiedy trafiają się imprezy masowe, które wymagają od nas małego przebranżowienia się, a dzięki namiotowi handlowemu, możesz się zmieniać w dowolnym kierunku w zależności od potrzeb rynku. Namioty te współpracują z urządzeniami klimatyzującymi oraz grzewczymi, co znacznie wpływa na komfort osób przebywających w namiocie.

Wytrzymałość

Stawiamy przede wszystkim na jakość w naszych namiotach handlowych. Dzięki mocnej konstrukcji, która została ocynkowana ogniowo, zapewniamy Wam wieloletnie użytkowanie, niezależnie od warunków atmosferycznych. System łączeń elementów, śrubami na wylot jest niezawodnym systemem łączenia. Materiał jest silnie wodoodporny oraz przygotowany na temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza.