Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty imprezowe PE

( ilość produktów: 55 )

Namioty imprezowe PE

Namioty imprezowe wykonane z plandeki PE to doskonały wybór podczas organizacji imprez plenerowych. Wykorzystywane są zarówno podczas rodzinnych, kameralnych przyjęć, jak i podczas wystawnych bankietów firmowych.

Plandeka z oknami witrażowymi nadaje namiotowemu wnętrzu przestronności i wpuszcza dużo dziennego światła. Dzięki temu stoły i bufety są estetycznie wyeksponowane, a gościom udziela się imprezowy nastrój. Wytrzymałe poszycie jest wodoodporne i odporne na promieniowanie UV. Namioty imprezowe pozwalają na organizację przyjęć niezależnie od warunków pogodowych. Plandeka izoluje uczestników wydarzenia od chłodu, wiatru i wilgoci. 

Ścianki boczne montowane są do konstrukcji co 2 metry za pomocą specjalnych gumek z kulką. Dzięki temu w dowolnym momencie możemy usunąć poszczególne segmenty poszycia, na przykład podczas letnich, upalnych dni. 

Namiot eventowy PE można wykorzystać zarówno podczas rodzinnych uroczystości, jak i dużych, firmowych imprez. Dlatego ogromną zaletą namiotów z oknami witrażowymi jest możliwość przedłużenia ich o kolejne długości za pomocą specjalnej rynny. Dzięki temu wydłużymy namiotowe wnętrze, dodając kolejne namioty. Takie rozwiązanie pozwala dostosować wielkość zadaszenia do ilości zaproszonych gości.

Konstrukcja w namiotach imprezowych wykonana jest ze stali najwyższej jakości, która została dodatkowo zabezpieczona przed korozją ocynkiem ogniowym. Dzięki temu stelaż jest wytrzymały i przygotowany do wieloletniej eksploatacji. W namiotach imprezowych stosowana jest najsolidniejsza metoda łączenia rur, za pomocą śrub przechodzących na wylot. Wszystkie konstrukcje wspierane są na stabilnych stopach namiotowych, które pozwalają na zakotwienie namiotu do prawie każdego rodzaju podłoża.

Dużą zaletą namiotów imprezowych jest ich mobilność. Dzięki temu możemy dowolnie zmieniać lokalizację zadaszenia w zależności od miejsca organizacji przyjęcia. Z tej zalety często korzystają firmy i agencje eventowe. Mogą z łatwością przetransportować zadaszenie w miejsce imprezy, a następnie w szybkim czasie je zamontować lub zdemontować.

Namiot z oknami witrażowymi to doskonały wybór na namiot weselny, w którym można ułożyć stoły, bufety i stworzyć miejsce do tańca. Atrakcyjny wygląd poszycia doskonale wpisuje się w weselną estetykę. Podczas innych imprez rodzinnych takich jak chrzciny, komunie i urodziny namiot bankietowy sprawdzi się równie dobrze. W namiotach imprezowych można zorganizować także imprezy i eventy firmowe czy mniej formalne imprezy panieńskie i kawalerskie.

Poszycie z oknami witrażowymi to doskonały wybór w namiocie ogrodowym. Jasne wnętrze namiotu pozwala na odpoczynek i relaks w przydomowym ogródku niezależnie od pogody. Altana namiotowa pomieści meble ogrodowe i uchroni je przed nieoczekiwanym deszczem.

W namiotach z oknami witrażowymi można także estetycznie wyeksponować towary i usługi. Eleganckie poszycie przyciąga wzrok potencjalnych klientów, co często wykorzystywane jest podczas targów i wystaw. Namiot handlowy i namiot wystawowy pozwala na zaprezentowanie towarów i przedstawienie oferty w komfortowych warunkach.

 

pixel