Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty imprezowe PVC

( ilość produktów: 169 )

Namioty imprezowe PVC

Namioty imprezowe PVC to najlepszy wybór podczas organizacji ważnych uroczystości rodzinnych i firmowych. Estetyczne poszycie wyposażone w duże okna witrażowe nadaje namiotowemu wnętrzu przestronności i wpuszcza dużo dziennego światła.

Plandeka w namiotach PVC jest solidna i odporna na promieniowanie UV. Dzięki wodoodporności namiot chroni stoły i bufety podczas deszczowych dni. Komfortowe wnętrze izoluje gości od chłodu, wiatru i wilgoci. Szeroki fartuch retencyjny zwiększa wydajność odprowadzanej wody podczas opadów. 

 Zastosowany w poszyciu system dodatkowych rzepów zapobiega wydostawaniu się ciepła z namiotu. Dzięki rzepom poszycie wygląda estetycznie, a ściany idealnie do siebie przylegają. 

Namioty imprezowe PVC są wręcz stworzone do długiego świętowania i biesiadowania. Dzięki podwójnym wywietrznikom we wnętrzu namiotu nie tworzy się efekt sauny i nie dochodzi do skraplania wody. Wywietrzniki posiadają zwijane okiennice i pomagają w prawidłowej cyrkulacji powietrza, nawet podczas dużych imprez.

 Podczas organizacji dużych eventów istnieje możliwość połączenia kilku namiotów za pomocą specjalnej rynny. Dzięki temu możemy wydłużyć namiotowe wnętrze i dostosować je do ilości zaproszonych gości. 

Dużą zaletą namiotów imprezowych PVC jest lekki stelaż oraz łatwy montaż i demontaż. Te wszystkie cechy składają się na największy atut- mobilność. Namiot można dowolnie przestawiać i zmieniać jego lokalizację. Dlatego agencje i firmy eventowe doceniają namioty bankietowe za wielozadaniowość i szeroki wachlarz zastosowań. 

Konstrukcje namiotów imprezowych wykonane są ze stali najwyższej jakości. W celu zapewnienia ochrony przed korozją zostały zabezpieczone ocynkiem ogniowym. Dzięki temu są wytrzymałe i pozwalają na wieloletnią eksploatację. Rury namiotowe połączone są śrubami przechodzącymi na wylot, co stabilizuje i wzmacnia stelaż. Każda konstrukcja wyposażona jest w stopy namiotowe, które pozwalają na zakotwienie jej do prawie każdego rodzaju podłoża. 

Namioty imprezowe to doskonały wybór podczas organizacji rodzinnych imprez. Plandeka z oknami witrażowymi to dobry wybór na namiot weselny. Estetyczne poszycie doskonale wpisuje się w dekoracje i kolorystykę ślubnego przyjęcia. Również inne imprezy rodzinne takie jak chrzciny, komunie czy urodziny można świętować pod dachem namiotu eventowego. 

W namiocie bankietowym z oknami witrażowymi można z powodzeniem zorganizować wystawne przyjęcie firmowe lub mniej formalną imprezę dla pracowników. Wszelkie eventy w warunkach plenerowych zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. 

Namiot z oknami witrażowymi pozwala na estetyczną ekspozycję towarów i usług podczas wielobranżowych targów, wystaw i ekspozycji. Namiot handlowy i namiot wystawowy zapewnia komfortowe warunki do prezentacji oferty i skupia uwagę potencjalnych klientów. 

Namioty z PVC wykorzystywane są w ogródkach działkowych i przy domach jednorodzinnych. Znakomicie spełniają funkcję altany namiotowej do codziennego relaksu i wypoczynku. Namiot ogrodowy pomieści meble ogrodowe i pozwoli na świętowanie rodzinnych uroczystości. 

Namioty z oknami witrażowymi to jedne z najbardziej uniwersalnych zadaszeń. Posiadając jeden namiot imprezowy, możemy używać go na wiele sposobów, aby w pełni wykorzystać jego funkcjonalność.

 

pixel