namioty_imprezowe

Namioty imprezowe na wiele okazji

Namioty imprezowe to od wielu sezonów popularna przestrzeń do organizowania wydarzeń różnego typu. Skąd moda na taki rodzaj imprez? W sezonie wiosenno-letnim, w ciepłe i suche miesiące, wydarzenie na świeżym powietrzu ma niepowtarzalny klimat, którego nie da się odtworzyć w typowym budynku: domu weselnym, restauracji czy klubie.


Namioty imprezowe z naszej oferty to gwarancja, że przyjęcie czy bankiet będzie niezapomnianym wydarzeniem i towarzyskim strzałem w dziesiątkę. Namioty imprezowe są dostępne w wielu formatach i można je rozłożyć na różne sposoby, dzięki temu mogą pomieścić nawet bardzo dużą grupę ludzi.


Przykłady wydarzeń, które możesz zorganizować w namiocie imprezowym:

Namioty imprezowe - kolekcja

W obrębie tej kategorii oferujemy następujący asortyment:

  1. namioty weselne
  2. namioty bankietowe
  3. namioty cateringowe
  4. namioty gastronomiczne
  5. namioty eventowe

Wszystkie produkty z kolekcji namiotów imprezowych są wykonane z materiału odpornego na promieniowanie UV oraz w 100% wodoszczelnego. Każdy model, dzięki powiększonej szerokości fartucha retencyjnego przy ściankach bocznych, ma zapewnioną ochronę w czasie deszczu. Maskownice, przy pomocą których można szybko zmienić wygląd i kolor namiotu, montowane są na wygodnych oraz łatwych w montażu i demontażu rzepach.


Oferowane przez nas namioty imprezowe pochodzą z następujących kolekcji:

Namioty imprezowe - charakterystyka

Ochrona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi

Poszycia ścian bocznych oraz sufitu namiotu imprezowego zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających nie tylko wodoodporność, ale także wytrzymałość na temperatury od -40 do +60 stopni Celsjusza. W poszyciu naszych produktów stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2. Namioty imprezowe z naszej oferty gwarantują ochronę zarówno uczestników wydarzenia, jak i znajdującego się w namiocie jedzenia oraz napojów. Dzięki temu można cieszyć się imprezą w plenerze zarówno w słoneczne dni, jak i deszczowe, nie martwiąc się tym samym o szkodliwe promieniowanie, opady czy wiatr.

Skuteczna wentylacja i klimatyzacja

We wszystkich namiotach imprezowych, które posiadamy w ofercie, znajdują się specjalne wywietrzniki ze zwijanymi okiennicami. Wywietrzniki to elementy systemu Air-Control, który zapewnia prawidłową wentylację wewnątrz namiotu przez cały czas trwania imprezy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodatkowo system zapobiega skraplaniu się wilgoci w namiocie i pozwala uniknąć efektu sauny. W najbardziej upalne dni w namiocie imprezowym można dodatkowo zamontować klimatyzatory, które w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na szybszą eksploatację stelażu czy poszycia.

Zróżnicowana i spersonalizowana oferta

Namioty imprezowe z naszej oferty są zróżnicowane pod kątem wielkości (długości i wysokości), układu, aranżacji oraz kolorów. Możliwość personalizacji i wyboru kolorów niektórych części namiotu (ścian, maskownic, wjazdów i dachów) sprawia, że można zamówić możliwie jak najbardziej dopasowany do indywidualnych preferencji kupującego produkt. Ponadto do wyboru jest kilka rodzajów okien (między innymi transparentne lub witrażowe), jak również dwa typy dachu: transparentny lub pełny.


Podczas wyboru idealnego namiotu imprezowe na początku należy zdefiniować jego rozmiar, a następnie wybrać rodzaj konstrukcji i poszycia. Oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana - bardzo duża liczba wariantów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Mnogość aranżacji

Każdy namiot imprezowy z oferty naszej firmy to gwarancja niemal nieograniczonej liczby aranżacji. Osoby, które potrzebują dużej przestrzeni, mogą łączyć ze sobą pojedyncze namioty za pomocą specjalnej rynny. Istnieje również możliwość - w obrębie jednego namiotu - dowolnego zestawienia ścian i dopasowanie ich do swoich potrzeb lub charakteru imprezy. Ściany boczne namiotu imprezowego można odpinać, co daje kolejną, niezliczoną liczbę kombinacji, podobnie jak opcja zamykania lub otwierania wjazdu.