Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty magazynowe PVC

( ilość produktów: 188 )

Namioty magazynowe PVC

Namioty magazynowe wykonane z materiału PVC wykorzystywane są przez osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Znajdują swoje zastosowanie w wielu sektorach i branżach, a dzięki nowoczesnym systemom pozwalają na zapewnienie komfortu podczas ich użytkowania.

Plandeka wykonana z grubego i solidnego materiału PVC jest wodoodporna i odporna na promieniowanie UV. W poszyciu zastosowany został szeroki fartuch retencyjny, który podnosi skuteczność odprowadzanej wody podczas opadów. Pełne ścianki namiotu nie przepuszczają promieni słonecznych i chronią wnętrze przed wglądem osób postronnych.

W poszyciu zastosowany został system dodatkowych rzepów, który zapobiega wydostawaniu się ciepła na zewnątrz namiotu. Dzięki rzepom poszycie wygląda niezwykle estetycznie, ponieważ ściany idealnie do siebie przylegają.

Namioty magazynowe PVC zostały wyposażone w podwójne wywietrzniki, aby zapewnić komfortowe warunki podczas całodziennej pracy w namiocie. System wywietrzników ze zwijanymi okiennicami gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza i zapobiega skraplaniu się wody. Dzięki temu w namiocie nie zachodzi efekt sauny.

Namioty magazynowe mają ułatwiać pracę i umożliwiać ciągły rozwój firmom i przedsiębiorstwom. Dlatego w ich poszyciu zastosowany został system nowoczesnego łączenia namiotów. Dzięki specjalnej rynnie mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch zadaszeń, a tym samym zwiększenia przestrzeni magazynowej. Takie rozwiązanie pozwala na dodawanie i odejmowanie kolejnych namiotów w dowolnym momencie, a tym samym wydłużanie lub skracanie powierzchni namiotowej o kolejne długości. Dzięki temu możemy dostosować wielkość swoich magazynów, w zależności od aktualnych potrzeb i ilości posiadanych towarów. 

Dużą zaletą namiotów magazynowych PVC jest mobilność oraz łatwy montaż i demontaż. Dzięki lekkiej konstrukcji można dowolnie zmieniać lokalizację namiotu w zależności od aktualnych potrzeb.

Konstrukcja w namiotach magazynowych PVC wykonana jest ze stalowych rur zabezpieczonych przed korozją ocynkiem ogniowym. Dzięki temu stelaż jest wytrzymały i przygotowany do wieloletniej eksploatacji. W celu wzmocnienia całej konstrukcji rury łączone są śrubami przechodzącymi na wylot. Każdy stelaż wyposażony jest w stabilne stopy namiotowe, które umożliwiają zakotwienie namiotu do prawie każdego rodzaju podłoża.

Namioty magazynowe PVC można wykorzystać do składowania różnego rodzaju produktów. Wykorzystywane są w handlu do przechowywania towarów, w składach budowlanych do magazynowania materiałów budowlanych, a nawet przy fabrykach i zakładach przemysłowych. W ich wnętrzu można składować posegregowane odpady, półfabrykaty, maszyny i różnorodne urządzenia. W rolnictwie namioty magazynowe wykorzystywane są do przechowywania pasz, plonów i sprzętów rolniczych. Osoby prywatne w namiotach magazynowych przechowują meble ogrodowe, narzędzia, rowery, a nawet łodzie.

Tego rodzaju zadaszenie można wykorzystać także jako namiot garażowy. Plandeka chroni pojazdy przed wilgocią, pyłami i brudem, który osadza się na karoserii. Dzięki temu samochody, pojazdy budowlane i rolnicze nie są narażone na wpływ negatywnych czynników zewnętrznych.

Namiot z pełnym poszyciem wykorzystywany jest także jako namiot handlowy i namiot wystawowy. W jego wnętrzu można estetycznie wyeksponować towary i usługi, a nawet stworzyć komfortową przestrzeń dla klientów, którzy będą mogli odpocząć i zapoznać się z ofertą. 

pixel