namioty_magazynowe

Namioty magazynowe

Namioty magazynowe to świetne rozwiązanie dla każdej firmy, której zaczyna brakować przestrzeni na składowanie materiałów lub gotowych już produktów. Ich największą zaletą jest to, że na ich rozłożenie nie potrzebujecie pozwoleń budowlanych. Są one mobilne, a ich rozłożenie jest mocno intuicyjne.

Wytrzymałe poszycie

Namioty magazynowe muszą być bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na trudne warunki atmosferyczne, z którymi przyjdzie się zmierzyć, dlatego do ich produkcji stosujemy tworzywo podobne do tego, które jest stosowane w samochodach typu TIR. Namiot jest przystosowany do temperatur od -40 stopni do +60 stopni Celsjusza. Oczywiście jest on całoroczny, co oznacza, że nie trzeba go składać lub dodatkowo wzmacniać na zimę. Do produkcji poszyć, stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2 , dzięki czemu zatrzymujemy także szkodliwe dla zdrowia promieniowanie UV.

Trwała konstrukcja

Cała konstrukcja namiotu magazynowego składa się z grubych stalowych rur nośnych oraz powiększonych łączników. Całość stelażu została ocynkowana ogniowo, a przez to dodatkowo wzmocniona. Stosujemy niezawodne połączenie śrubą na wylot. Namiot można postawić wszędzie, niezależnie od tego czy podłoże jest trawiaste, drewniane, czy betonowe.

Sprawdzą się w każdych warunkach

We wszystkich namiotach magazynowych stosujemy solidną konstrukcję, mocne łączenia rur, stabilne mocowanie oraz niezawodne łączenie elementów, dzięki czemu zapewniamy wieloletnią eksploatację, niezależnie od warunków atmosferycznych. W górnej części namiotu montujemy specjalne liny stalowe, dzięki czemu nasza konstrukcja jest jeszcze sztywniejsza i bardziej stabilna. Stal, z jakiej wykonujemy stelaż jest najwyższej jakości. Ponadto wszystkie elementy zostają zabezpieczone przed korozją ocynkiem ogniowym. Nasze namioty wytrzymują silne wiatry i są przystosowane do takich opadów jak deszcz, śnieg i grad.

Różne wymiary

W zależności od Waszych potrzeb, zapewniamy różne wymiary namiotów magazynowych. W naszym katalogu, dysponujemy namiotami o szerokości od 3 do 8 metrów oraz długości od 4 do 99 metrów. Posiadamy różne warianty długości boków od 2 do 4 metrów. Jeżeli okaże się, że kupiony przez Was namiot już Wam nie wystarcza, wcale nie musicie go wyrzucać i kupować większy. Dajemy Wam możliwość nowoczesnego łączenia namiotów, tak jak Wam wygodnie. Jest to możliwe, dzięki specjalnej rynnie, którą montujemy.

System AIR CONTROL

Wszystkie namioty magazynowe zostały wyposażone w system AIR CONTROL, który zapobiega skraplaniu się wody do środka namiotu. W namiocie, po dwóch stronach dachu, umieszczamy podwójne wywietrzniki ze zwijanymi okiennicami, które pozwalają na prawidłową wentylację wewnątrz namiotu.