Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty kontenerowe

( ilość produktów: 71 )

Namioty kontenerowe to bardzo praktyczne i ekonomiczne zadaszenia, które ułatwiają przeprowadzanie różnorodnych prac. Stanowią wielofunkcyjną formę zadaszenia przestrzeni z użyciem sąsiadujących kontenerów. Wykorzystywane są w wielu branżach, między innymi w handlu, przemyśle, sektorze budowlanym i rolnictwie. Namioty kontenerowe tworzą suchą i zacienioną przestrzeń magazynową, w której można przechowywać maszyny rolnicze, pojazdy budowlane, towary, narzędzia i samochody. 

Pod bezpiecznym namiotem na kontenery wykonywać można różnorodne prace budowlane i drogowe. Szczelna plandeka chroni od deszczu, izoluje od wiatru i chłodu. Namioty kontenerowe gwarantują zacienioną przestrzeń i komfortowe warunki pracy. To doskonałe namioty magazynowe na różnorodne materiały budowlane, takie jak piasek, stalowe profile, a nawet węgiel. Pod namiotem kontenerowym możemy przechowywać także pasze dla zwierząt i plony rolnicze. Namioty kontenerowe mogą być wykorzystywane całorocznie, ponieważ są odporne na opady deszczu, śniegu i gradu. 

Dzięki modułowej budowie namiotów na kontenery w każdej chwili możemy wydłużyć lub skrócić namiotową przestrzeń. Sześciometrowe segmenty, z których zbudowane są zadaszenia kontenerowe, umożliwiają dostosowanie namiotu do swoich potrzeb. 

Dostępne jest sześć konfiguracji namiotów na kontenery. Możemy zdecydować się na samo zadaszenie lub namioty kontenerowe z przednią, lub tylną plandeką. Poszycia posiadają małe wejście, które umożliwia sprawne korzystanie z wnętrza zadaszenia. Plandeki mogą być także wyposażone w dużą bramę wjazdową. Brama ma wygodny, rolowany do góry wjazd.  Dzięki różnorodnym wariantom możemy wybrać namiot, który w pełni dopasuje się do indywidualnych potrzeb. Na wjeździe do namiotu na kontenery zamontowane zostały rzepy, które doskonale uszczelniają plandekę i zwiększają odporność na wiatr. 

Solidna konstrukcja zadaszeń mocowana jest do górnych krawędzi stalowych kontenerów budowlanych. Stelaż namiotów kontenerowych wykonany został z grubych, stalowych rur o średnicy 76 mm, które zabezpieczono przed korozją ocynkiem ogniowym. Wszystkie elementy konstrukcji łączy się za pomocą mocnych śrub przechodzących na wylot. Dodatkowe pasy wzmacniają cały stelaż i sprawnie go usztywniają. Opływowy, półokrągły kształt konstrukcji niweluje siłę naporu wiatru, co sprawia, że namiot na kontenery jest odporniejszy na nagłe ruchy powietrza. Budowa zadaszenia umożliwia zmianę jego lokalizacji w razie potrzeby. 

Plandeki namiotów kontenerowych wykonane są z grubego, ognioodpornego materiału PVC o gramaturze 720g i spełniają normy EN13501. Dzięki temu pod zadaszeniem możemy wykonywać różnorodne prace warsztatowe i używać nagrzewnic. Poszycie jest w pełni wodoodporne i odporne na promieniowanie UV. Przy szczytach zastosowano specjalne pasy naciągowe, które zapobiegają odkształcaniu się plandeki i sprawiają, że zadaszenie jest bardziej odporne. 

W celu zapewnienia maksymalnie bezpiecznego transportu namiotów na kontenery, wszystkie elementy poszycia wysyłane są na paletach, a elementy konstrukcji w specjalnych, odpornych i kompaktowych skrzyniach. 

pixel