namioty_warsztatowe

Namioty warsztatowe

Wszystkie namioty warsztatowe, które posiadamy w sprzedaży są w 100% wodoodporne, co oznacza, że wytrzymają nie tylko słaby deszczyk, ale przede wszystkim poradzą sobie też z silną ulewą. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do nawet 720g/m2 , dzięki czemu zatrzymujemy także szkodliwe dla zdrowia promieniowanie UV. Namiot sprawdzi się w temperaturze od -40 do +60 stopni Celsjusza.

Cyrkulacja powietrza

Odpowiednią wentylację w namiocie warsztatowym, zapewnią Wam wywietrzniki zamontowane na dachu, po obu stronach namiotu. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, montujemy w każdym namiocie tak zwany system AIR CONTROL, który zapobiega skraplaniu się wody do środka namiotu, co znacznie wpływa na komfort podczas prac warsztatowych.

Sezonowe oraz całoroczne

Namioty warsztatowe, które znajdziecie w naszej ofercie, są sezonowe lub całoroczne. Posiadają one specjalny fartuch retencyjny, który odprowadza wodę na zewnątrz namiotu. We wszystkich namiotach całorocznych gwarantujemy także ochronę przed innymi rodzajami opadów, takimi jak: grad czy śnieg, do których zostały przystosowane.

Transparentny dach – opcja dodatkowa

W zależności od potrzeb, dajemy Wam dodatkową możliwość zamontowania transparentnego dachu w Waszym namiocie warsztatowym. Jest to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie maksymalnego dopływu światła dziennego do środka naszego warsztatu. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nie potrzebujemy dodatkowego oświetlenia.

Mocny stelaż

Konstrukcje w naszych namiotach warsztatowych składają się grubych rur (posiadamy rury o różnej grubości) oraz jeszcze grubszych łączników. Najwyższej jakości stal , z której wykonane są rury, gwarantuje wieloletnią eksploatację. Cała konstrukcja została specjalnie ocynkowana ogniowo. W górnej części umieszczamy dodatkowo stalowe liny, które pozwalają na swobodne przesuwanie wjazdów.

Dowolne rozmiary i kolory

Oferujemy namioty warsztatowe o różnych rozmiarach i kolorach.

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość namiotu to: od 4 do nawet 52m.

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!