namioty_weselne

Namioty weselne na najważniejszy dzień w życiu

Namioty weselne to idealne wyjście dla par planujących ślub, którym nie udało się znaleźć odpowiedniej sali weselnej lub upatrzone od dawna miejsce nie ma wolnych terminów. To również opcja dla pary młodej, która sakramentalne “tak” powie sobie w sezonie wiosenno-letnim. Po nasz asortyment chętnie sięgają również firmy eventowe i prywatni organizatorzy wydarzeń przeróżnego typu.

Namioty ślubne - zalety

Namioty ślubne to coraz popularniejsza przestrzeń do zorganizowania przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu. Dlaczego to rozwiązanie ma aż tylu zwolenników? Najmocniejsze strony namiotów ślubnych to:


Namioty weselne - parametry i funkcje

Innowacyjna brama

Wszystkie namioty weselne z naszej oferty otwierają się w łatwy i wygodny sposób. To wyróżnia nasze produkty od konkurencji. Do otworzenia lub zamknięcia naszego namiotu weselnego wystarczy jedna osoba, w przeciwieństwie do namiotów z bramą, które wymagają współpracy minimum dwóch osób. Dodatkowym atutem jest również wyższy wjazd, który umożliwia przetransportowanie większej zawartości do środka namiotu weselnego.

Solidna konstrukcja

Stelaż namiotu cateringowego został wykonany w 100% ze stali, dzięki zastosowaniu takiego materiału obiekt jest solidny i stabilny. Dodatkowo wszystkie elementy stelażu zostały zabezpieczone przed korozją ocynkiem ogniowym. Boczna plandeka jest montowana przy użyciu systemu Overlap - dzięki niemu w przypadku uszkodzenia jednego elementu poszycia wystarczy wymienić konkretny segment, a nie całą plandekę. W górnej części konstrukcji namiotu cateringowego umieszczamy dodatkowo stalowe liny, które pozwalają na swobodne przesuwanie wjazdów. W dolnej znajdują się ocynkowane ogniowo stopy kotwiące, dzięki którym namiot jest solidnie przymocowany do podłoża.

Grube poszycie

Grube i wytrzymałe poszycie namiotu weselnego zagwarantuje wszystkim uczestnikom wydarzenia świetną zabawę, niezależnie od warunków atmosferycznych. Do wykonania poszyć wszystkich oferowanych przez nas namiotów wykorzystujemy trwałe tworzywo PE, PVC lub SFR. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 do 720g/m2. Każde poszycie jest w 100% wodoszczelne, a ponadto również odporne na temperatury od -40 do +60 stopni oraz promieniowanie UV. Namioty o plandece PVC i SFR posiadają rzepy uszczelniające, które są częścią systemu Hermetic. System zapobiega wydostawaniu się ciepła w chłodne dni, a także poprawia dopasowanie i przyleganie do siebie ścian.

Dobra cyrkulacja powietrza

Różnice temperatur wewnątrz namiotu oraz na zewnątrz bardzo często powodują skraplanie się wody w środku, co tym samym zmniejsza komfort przebywających w nim uczestników. Wszystkie namioty weselne, które posiadamy w sprzedaży, są wyposażone w system Air-Control, który zapobiega skraplaniu się wody. Dodatkowo, w utrzymaniu wnętrza suchego, pomaga również fartuch retencyjny przy ściankach

Dowolna aranżacja

Nasze namioty weselne można dowolnie aranżować - każdy model można rozłożyć na wiele różnych sposobów, w zależności od potrzeb oraz liczby gości weselnych. Ponadto również można je ze sobą łączyć za pomocą specjalnej rynny. Za sprawą części w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru namioty można personalizować. Przykładowo maskownice, które są dostępne w atrakcyjnych barwach: białym, czerwonym, zielonym, niebieskim i szarym, są zapinane na wygodne i łatwe w montażu oraz demontażu rzepy. To sprawia, że podczas wesela można postawić na przykład na biel, a na poprawinach chłodny niebieski lub intensywny czerwony. Namioty weselne w naszej ofercie to produkty o szerokości od 3 do 8 metrów oraz długości od 4 do 52 metrów.


Namioty weselne to nie jedyne propozycje z kolekcji namiotów imprezowych. Inne modele?