namioty_handlowe

Pawilony handlowe

Pawilon handlowy może stać się najlepszym punktem sprzedaży Twoich produktów. Jego rozłożenie zajmuje mało czasu i jest bardzo proste. Teraz możesz handlować w dowolnym miejscu na świecie, nie martwiąc się o warunki atmosferyczne.

Mocny stelaż

Stelaże w naszych pawilonach handlowych składają się grubych rur (posiadamy rury o różnej grubości) oraz jeszcze grubszych łączników. Najwyższej jakości stal , z której wykonane są rury, zapewnia wieloletnią eksploatację. Cała konstrukcja pawilonu jest ocynkowana ogniowo. By dodatkowo wzmocnić całość stosujemy łączenia rur za pomocą śrub przechodzących na wylot. Jest to niezawodny sposób łączenia elementów.

Niezawodne poszycie

Wytrzymałe poszycie w naszych pawilonach handlowych zagwarantuje wysoką odporność na zmieniające się warunki atmosferyczne. Do wykonania poszyć, wykorzystujemy jedynie trwałe tworzywo PE lub PVC, które jest wysoko wodoodporne. Dodatkowo, jest ono przystosowane do temperatur od -40 stopni do +60 stopni Celsjusza.

Możesz go postawić na każdym podłożu

W dolnej części naszego pawilonu handlowego, znajdują się ocynkowane ogniowo stopy kotwiące, dzięki którym solidnie przymocujemy namiot do podłoża, niezależnie od tego czy jest ono trawiaste, betonowe, czy drewniane. Zapewnia to niesamowity komfort w przypadku akcji wyjazdowej, gdzie podłoże niekiedy różni się od tego, które zapewnił nam organizator.

System AIR CONTROL – zapobieganie skraplaniu się wody

Często w przypadku namiotów spotykamy się ze zjawiskiem skraplania się wody do środka namiotu. Nie u nas! Wszystkie nasze pawilony handlowe, które posiadamy w sprzedaży są wyposażone w system AIR CONTROL, który zapobiega właśnie skraplaniu się wody. Umieszczone po dwóch stronach dachu podwójne wywietrzniki ze zwijanymi okiennicami pozwalają na prawidłową wentylację wewnątrz namiotu. Dzięki temu unikniecie problematycznego kapania wody z sufitu, a Wasi klienci będą zachwyceni.

Dowolny dobór kolorystyczny

Pawilon handlowy, który znajdziecie w naszym sklepie, posiada maskownice uszczelniające, które są montowane na specjalnych rzepach. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Pozwala to na szybką i łatwą zmianę barwy namiotu, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Dzięki temu możemy zmieniać się stosunkowo często, powodując u klienta poczucie nowości i świeżości naszych produktów.

Dowolny rozmiar!

Oferujemy namioty wystawowe w różnych rozmiarach i kolorach:

Dostępna szerokość to: od 3m do nawet 8m

Dostępna długość to: od 4 do nawet 52m

Dostępne kolory maskownic to m.in.:

czerwony, zielony, niebieski, biały i inne.

Wybór pozostawiamy Tobie!