pawilony_ogrodowe

Pawilony ogrodowe - rodzaje i zastosowanie

Nasze pawilony ogrodowe idealnie sprawdzą się w ogrodzie i na działce, niezależnie od ich powierzchni i wielkości. Każde poszycie pawilonu ogrodowego z naszej oferty jest w 100% wodoodporne, ponadto również chroni przed promieniowaniem UV. Dodatkowo pawilony ogrodowe zostały wyposażone w szeroki fartuch retencyjny, który gwarantuje skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz podczas opadów. Wszystkie modele z tej linii posiadają system Air-Control, który służy do poprawy cyrkulacji powietrza w środku namiotu oraz zapobiega skraplaniu się wody w jego wnętrzu.

Pawilon ogrodowy - montaż i demontaż

Każdy, kto kiedykolwiek rozkładał namiot, z pewnością poradzi sobie z montażem naszego pawilonu ogrodowego. Rozłożenie go jest mocno intuicyjne, a w razie problemów zawsze można sięgnąć do instrukcji, którą dołączamy do każdej paczki. Podobnie jest z demontażem, który jest jeszcze prostszy. Każdy pawilon ogrodowy z naszej oferty można zamontować na dowolnym rodzaju podłoża. Rozłożenie go jest możliwe na terenie trawiastym, betonowym i każdego innego typu. Stabilność całej konstrukcji dodają ocynkowane stopy kotwiące, które solidnie mocują pawilon ogrodowy do podłoża.

Pawilon ogrodowy - zastosowanie

Namiot pawilon to produkt o szerokim zastosowaniu. Można go rozłożyć na okazję rodzinnego pikniku, jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy. W okresie wiosenno-letnim jest wiele okazji, żeby zorganizować wydarzenie na świeżym powietrzu. Pawilon ogrodowy pomieści wszystkich uczestników eventu, ochroni przed mocnym słońcem, wiatrem oraz ewentualnymi opadami deszczu.

Pawilony ogrodowe to idealne rozwiązanie w upalne, bezchmurne dni. Poszycia naszych pawilonów wykonujemy z dobrych jakościowo materiałów, dzięki czemu gwarantujemy ochronę przed promieniami UV, a także możliwość wieloletniej eksploatacji. Stosujemy gramaturę od 240g/m2 nawet do 720g/m2. W zależności od tego linii produktowej namiot pawilon jest przystosowany do temperatur od -40 do +60 stopni Celsjusza.

Pawilon ogrodowy - rodzaje

W ofercie pawilonów ogrodowych oferujemy przeróżne warianty i modele. Pawilony mogą się różnić od siebie kolorem któregoś z elementów (wjazdów, ścian, dachów, maskownic). Dostępne są również zróżnicowane szerokości i długości:

Pawilony ogrodowe mogą być sezonowe lub całoroczne. Oferujemy 4 linie produktowe: Winter, Polar, Arctic oraz Summer. Kolekcja Winter, Arctic oraz Polar to pawilony, które mogą być rozłożone przez okrągły rok, z kolei kolekcja Summer to modele na najcieplejsze i suche miesiące w roku, z dodatnimi temperaturami.