Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Namiot wystawowy - 7 wskazówek jak się wyróżnić na targach
Targi i konferencje branżowe to dla przedsiębiorców doskonała okazja do zaprezentowania swoich towarów i usług. Udział w takich wydarzeniach to ważny element promocji firmy, dzięki któremu możemy nie tylko zwiększyć grono swoich odbiorców, ale i nawiązać ciekawe współprace. Sprawdź, jak zaaranżować stoisko w namiocie wystawowym, aby wyróżnić się na tle konkurencji.
Czytaj więcej
5 błędów w użytkowaniu namiotów  i hal namiotowych
Wielozadaniowe namioty i hale namiotowe Halplan ułatwiają codzienne funkcjonowanie gospodarstw domowych, jak i firm z różnych branż. Są niezwykle proste w użyciu oraz przynoszą wiele korzyści i oszczędności. Skuteczność nowoczesnych namiotów magazynowych i namiotów imprezowych zależy jednak od prawidłowego ich użytkowania. Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas użytkowania namiotów o różnych zastosowaniach, które mogą narazić nas na niepotrzebne koszty, zniszczenia, czy zagrożenie bezpieczeństwa?
Czytaj więcej
Czy naprawdę warto inwestować w namiot garażowy?
Garażowanie samochodu to najskuteczniejszy sposób na to, aby jak najdłużej utrzymać go w optymalnym stanie technicznym. Nie zawsze jednak możemy wybudować na posesji murowany garaż, który zapewni schronienie pojazdowi. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie namiot garażowy. Jakie są zalety namiotów garażowych i jakie mobilne zadaszenie najlepiej wybrać?
Czytaj więcej
Namiot magazynowy w gospodarstwie domowym - 5 przydatnych zastosowań
Ogród kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem i relaksem. Jego część może jednak pełnić rolę przydatnego zaplecza w gospodarstwie domowym. Zorganizowanie praktycznej i estetycznej przestrzeni użytkowej ułatwią sezonowe oraz całoroczne namioty magazynowe Halplan. Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na zastosowanie namiotu przemysłowego w ogrodzie.
Czytaj więcej
Garden party w namiocie ogrodowym
Wiosenno - letnie miesiące zachęcają do spędzania czasu z najbliższymi w otoczeniu natury. Długie i ciepłe dni to też doskonały moment na imprezy plenerowe w zaciszu domowego ogródka. Okazji do świętowania może być wiele - rocznica, urodziny, a nawet długi majowy weekend. Dlaczego garden party w namiocie ogrodowym to najlepszy pomysł i jakie dekoracje pomogą nadać wydarzeniu wyjątkowy klimat?
Czytaj więcej
Całoroczna hala namiotowa — praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla przemysłu
W dzisiejszym świecie przemysł stoi przed wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, które pomogą dostosować się do zmiennych warunków rynkowych. Doceniane za swą elastyczność hale namiotowe wpływają na wzrost wydajności firmy i co najważniejsze - pomagają zmniejszyć nakłady finansowe niezbędne do funkcjonowania biznesu. Jak hala namiotowa wpływa na obniżenie kosztów działalności? Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?
Czytaj więcej
Pierwsza komunia w namiocie imprezowym — najlepszy sposób na przyjęcie w plenerze
Pierwsza Komunia to szczególne wydarzenie dla dziecka i całej rodziny. Wybór miejsca, w którym będziemy świętować, może mieć kluczowe znaczenie dla przebiegu uroczystości. Coraz więcej osób decyduje się na przyjęcie komunijne w plenerze. Jednak zorganizowanie tego może stanowić pewne wyzwanie. Sprawdź, dlaczego namiot imprezowy to najlepsze rozwiązanie, które ułatwi organizację wymarzonej imprezy komunijnej we własnym ogrodzie.
Czytaj więcej
Najlepszy sposób na wesele plenerowe
Wesele w plenerze na pewno może być spełnieniem marzeń tych, którzy dobrze się czują w otoczeniu przyrody. Jednak organizacja zabawy na świeżym powietrzu, często nasuwa troskę o to, jak zabezpieczyć takie wydarzenie przed nieprzewidywalnymi warunkami atmosferycznymi.
Czytaj więcej
pixel