Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zadzwoń: +48 71 30 67 980
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Namioty

5 błędów w użytkowaniu namiotów  i hal namiotowych
Wielozadaniowe namioty i hale namiotowe Halplan ułatwiają codzienne funkcjonowanie gospodarstw domowych, jak i firm z różnych branż. Są niezwykle proste w użyciu oraz przynoszą wiele korzyści i oszczędności. Skuteczność nowoczesnych namiotów magazynowych i namiotów imprezowych zależy jednak od prawidłowego ich użytkowania. Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas użytkowania namiotów o różnych zastosowaniach, które mogą narazić nas na niepotrzebne koszty, zniszczenia, czy zagrożenie bezpieczeństwa?
Czytaj więcej
Namiot magazynowy w gospodarstwie domowym - 5 przydatnych zastosowań
Ogród kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem i relaksem. Jego część może jednak pełnić rolę przydatnego zaplecza w gospodarstwie domowym. Zorganizowanie praktycznej i estetycznej przestrzeni użytkowej ułatwią sezonowe oraz całoroczne namioty magazynowe Halplan. Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na zastosowanie namiotu przemysłowego w ogrodzie.
Czytaj więcej
Całoroczna hala namiotowa — praktyczne i niedrogie rozwiązanie dla przemysłu
W dzisiejszym świecie przemysł stoi przed wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, które pomogą dostosować się do zmiennych warunków rynkowych. Doceniane za swą elastyczność hale namiotowe wpływają na wzrost wydajności firmy i co najważniejsze - pomagają zmniejszyć nakłady finansowe niezbędne do funkcjonowania biznesu. Jak hala namiotowa wpływa na obniżenie kosztów działalności? Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?
Czytaj więcej
Przewodnik po rodzajach konstrukcji namiotowych
Jedną z decyzji, którą musimy podjąć podczas zakupu namiotu, jest wybór odpowiedniej konstrukcji. W zależności od docelowego przeznaczenia możemy wybrać stelaż całoroczny lub sezonowy. Poznaj wszystkie konstrukcje Halplan i wybierz tą, która spełnia Twoje potrzeby!
Czytaj więcej
Przewodnik po poszyciach namiotów. Wybierz idealne dla siebie.
Namioty Halplan wyposażone są w poszycia najwyższej jakości. W zależności od potrzeb możemy wybrać dowolny wygląd plandeki. Poszczególne serie poszyć wyróżnia nie tylko gramatura, ale także zastosowane w nich systemy zwiększające komfort i bezpieczeństwo. Koniecznie poznaj wszystkie nasze plandeki i ich właściwości!
Czytaj więcej
Czym są nasze namioty?
Halplan to namioty! Jesteśmy tu po to, aby razem z Tobą dobrać namiot, który idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby. Organizujesz wesele, imprezę firmową, a może garden party? Może szukasz najlepszej przestrzeni handlowej, mobilnej hali magazynowej lub garażu? Jesteś we właściwym miejscu! Chętnie opowiemy Ci, czym właściwie są nasze namioty.
Czytaj więcej
pixel